Огляди Оновлено:

Огляд Borderlands 3 або розчарування фанатів

Тож ви хочете почути ще одну історію…

Огляд Borderlands 3

Що ж вітаємо вас на наших хвилях ЕхоНету і сьогодні мова піде про третю частину достатньо відомої серії. Взагалі я напевно зараз наче той кіт з мему який дивиться на годинник, тому що я, напевно, на рік два запізнився з полотном про цю гру, але краще колись ніж ніколи сказати собі що “Пора”. Також слід брати до уваги, що ні на яку об’єктивність я взагалі не претендую.

Також рекомендую оцінити мої огляди на першу та другу частину Borderlands.

Якщо дивитися в цілому, то Borderlands 3 непогана гра. Дивно це звичайно читати від людини яка гру не рекомендує. Але в третій частині гра помітно додала в динаміці, що добре. Також помітно підтягнули графічну складову, в наслідок чого деякі локації виглядають доволі епічно та милують око.

Єдина проблема, що доволі багато локацій ви можете не побачити якщо не будете виконувати додаткові завдання, а лише сюжетку. Грі додали вертикального ігроладу, що дозволило подивитися на левел дизайн трішки по новому і “підняти його вгору”, ну і також підкати куди ж без них.

Хтось може сказати, що гра таким чином перетворюється на типовий шутер, на зразок Call of Duty. Я скажу, що це трохи хибне твердження гра все ще лутер шутер, де ти вибиваєш тонну непотребу в надії що тобі випаде щось нормальне. Просто динаміка цієї гри більша і це, на мій погляд добре.

Borderlands 3 - персонажі

Історія двох тіктокерів

А от що в Borderlands 3 погано, то це сюжет і основні антагоністи звичайно, якщо ви не знайомі з історією серії й для вас ця частина перша то у вас не буде проблем, можливо. І у вас буде відчуття як у тих хто грав в першу частину де адекватного антагоніста не було взагалі і ми просто вбивали набір босів по кожному на локацію та й все.

Але якщо ви грали в другу частину, та пам’ятаєте хто такий Красунчик Джек. То тут вам буде боляче. Забудьте про гостру сатиру, жарти які показували вас як пусте місце та й взагалі харизму тирана. Тут ми маємо двох близнюків стрімерів яких поплавило від сили і які є сиренами. Максимум на що вони здатні, це на пару тупих гегів…

На пару ідентичних тупих гегів, які навіть не змінюються залежно від ситуації. Тому як я казав якщо для вас це перша гра в серії, то для вас це немає значення, але з іншої сторони гра наповнена тонною відсилок на інші частини які призначені для фанатів всесвіту тому якщо ви знайомі з серією, то тут вас може відвернути від проходження.

Це одна з основних причин, чому я не можу рекомендувати цю гру. Навіть в деяких DLC персонажі більш харизматичні та прописані ніж в основній грі, що, на мій погляд, неприпустимо. Крім того…Вам може не сподобатись розвиток деяких персонажів зі старих частин. (так я все ще не можу пробачити їм Хаммерлока))

Borderlands 3 - герої

Але з іншого боку ми маємо цікавих в плані механік персонажів. Тут в нас робот бістмастер. Шпигун Гіперіону який воює за допомогою своїх копій, сирена яка косплеїть шиву і має багато примарних рук. І сильна незалежна інтернаціональна жінка з мехом і ім’ям яке я ніколи не запам’ятаю.

Так в нас все ще є 3 гілки прокачки (4 якщо ми придбаємо DLC і кожна гілка має альтернативний вид ультимейту. Так, наприклад у меха це різна зброя в руках. Або удар об землю в сирени замість стазису і з цим можна експериментувати та ще більше налаштовувати персонажа під свій стиль гри.

Твій контент в наступній скрині з лутом за яку потрібно заплатити

Є ще одна проблема, якщо навіть не брати до уваги те, що Borderlands 3 була ексклюзивом Epic Game Store, що у свій час добряче псувало настрій оскільки ти не міг купити гру там де тобі зручно. То зараз є проблема в тому, що якщо ви хочете зібрати весь контент, то вам доведеться викласти дуже великі гроші.

І це я мовчу про те, що деякий контент який коштує по 300 – 400 гривень, це буквально локація з рейд боссом. Це ще беручи до уваги, що ці доповнення не входять в Season Pass. Хоча звичайно зараз цей мінус пом’якшується тим, що вийшла Pandora Box де все це можна придбати з солідною знижкою, але це все одно не розв’язує проблему того, що гра розпилена на DLC які коштують солідних грошей.

Отож, якщо робити підсумок, то третя частина Borderlands доволі непогана та має ряд доволі важливих покращень які йдуть грі на користь, але потрібно закривати очі на сюжет та антагоністів і тоді ви зможете грати в неї нормально, я ж у свій час цього зробити не зміг.

Ну і звичайно ж збери всю гру за купу грошей. При, тому що більшість DLC абсолютно своїх грошей не вартують.

Оцінка: 1 безглузде вбивство персонажа заради сліз з 1

А я дякую вам, що ви були на нашій хвилі ЕхоНету. Ще почуємось…

Сторінка гри в Steam

Опубліковано: 14 Грудня 2023

Kurasagi - Автор статті Kurasagi
Фанат Японщини та різної ігрової шизи.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі