Огляди Оновлено:

Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut Сиквел який став кращим за оригінал

Огляд на тактично рольову гру Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut від студії Harebrained Schemes.

Огляд Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

У свій час Shadowrun Returns мала доволі солідний успіх як для інді. Попри деякі проблеми гравцям дуже зайшов сетинг, тому вихід DLC з новим контентом було лише питанням часу. Проте під час розробки DLC виросло наскільки, що воно вже тягнуло на окрему гру. Так і народився Shadowrun: Dragonfall.

По сюжету ми в Берліні зразка 2050 року

Якщо коротко, то Shadowrun: Dragonfall є тим самим, що і попередня частина Shadowrun Returns, але більшою і кращою. По сюжету ми знаходимось в Берліні зразка 2050. Де кожен окремий район це як окрема держава, яка піклується про своїх жителів забезпечення та безпеку або просто виживання. І у всьому цьому маємо щось зробити в великому замку, роботи на 20 хвилин зайшли й вийшли, ще й встигнемо на вечірній випуск шоу де головним ведучим є дракон.

Але як це зазвичай буває все пішло не, так… Наша подруга гине при загадкових обставинах, а наша жага помсти та відповідей приводить нас до чогось більшого як, наприклад угоди з драконами.

Одним з самих помітних нововведень є наша домівка, або ж «Крейцбазар» доволі стабільний по місцевим міркам район з гідними людьми. Так хаб був і в першій частині, але якщо там був тісненький бар, то тут у вас повноцінний район з жителями та крамарями. З більшістю можна поговорити та взаємодіяти і це буде мати вплив на район хоч і доволі опосередкований.

Але з часом якщо ви покажете себе гідною людиною, то люди побачать в вас нового лідера. Крім того, інколи просто цікаво послухати ту чи іншу байку від ветерана війни, або задонатити на притулок. Та і жителі підкинуть вам пару варіантів заробітку.

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut - місія

Нововведення в команді

Ще одним нововведенням в Shadowrun: Dragonfall стало те, що ви отримаєте собі команду напарників. І якщо раніше ви набирали людей за гроші які було просто юнітами без історії. То тепер у вас є повноцінні члени команди.

Такі як тролиха Айгер, яка я колишнім спецпризначенцем KSK. Глорі, медик яка має жахливі громіздкі аугментації. Дітріх, колишній рокер який є шаманом і ее… Бліц, який є хакером та оператором дронів і якому можна дати характеристику «Ходяча катастрофа», а також ще два сопартійця в залежності від ваших виборів.

Звичайно ви все ще можете брати найманців за гроші, але чесно навіщо. Якщо описана вище компанія безкоштовна, має свої цікаві сюжетні лінії, має 5 рівнів прокачки з якими вони здобувають нове спорядження та вміння, а також відкривають нові здібності по завершенню їх сюжеток і в залежності від того які вибори ви зробите здібності будуть різні.

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut - діалог персонажів

Геймплей не зазнав особливих змін

Геймплейно гра особливо змін не зазнала, все та ж покрокова боївка, все та ж система прокачки коли розвиток атрибутів впливає на те, чи можете ви розвивати ваші навички. Ну можливо декілька нових здібностей та імплантів завезли.

Розробники зосередились на тому, щоб розширити й поглибити саме контентну складову Shadowrun: Dragonfall, чого не вистачало в тій же першій частині. Також гра має непогану RPG складову, що дозволяє пройти місії безліччю альтернативних шляхів, або навіть без єдиного пострілу, а на кінцівку інколи впливає навіть така незначна річ як перегляд щоденників, або розмова з продавцем чи донати в притулок.

Роблячи якісь підсумки влучно буде сказати що Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut це гідний сиквел де розробники зосередились на проблемах першої гри, а саме сюжеті та деякої поверхневості контенту. В Shadowrun: Dragonfall все це виправили і я по цей день вважаю її кращою грою в серії. Звичайно розробники й надалі будуть слідувати формулі «Більше, краще, якісніше», але про це ми поговоримо іншим разом.

Оцінка: Один собака якого краще не ігнорувати.

Сторінка гри в Steam

Опубліковано: 6 Липня 2024

Kurasagi - Автор статті Kurasagi
Фанат Японщини та різної ігрової шизи.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі