Огляди Оновлено:

Огляд Buckshot Roulette – Настільна гра з елементами жахів

Buckshot Roulette – це невелика інді гра на 20 хвилин від Mike Klubnika, таке собі переосмислення рулетки зі зброєю.

Огляд Buckshot Roulette

Тільки я розповів про Inscryption, як раптом виходить його «молодший братик» – Buckshot Roulette. Втім гра проходиться за 20 хвилин, тому фактично є демкою гри яка потенційно може стати чимось більшим.

Графіка

Обшарпані текстури та низькополігональні текстури роблять свою справу, тому тут як і у випадку з Inscryption створюється ретро ефект, втім графічно проєкт Маллінса звісно виглядає приємніше.

Саундтрек

Ви здивуєтесь, але в гри є цілих 7 OST-ів, які сумарно йдуть 15 хвилин. І вони на диво відпрацьовують лякаючу атмосферу на ура!

Геймплей

Хочеться сказати, що це копія Inscryption, але ні. Замість карт тварин в нас дробовик, в який тасують кулі, можливо холості, можливо справжні, в цьому і є головний геймплей! Ми маємо змогу зробити постріл собі в голову або ж по дилеру, і ти ніколи не знаєш що буде далі. «Можливо слід вистрілити собі в голову? Тоді цей чорт не зможе зробити постріл після мене… І ТОДІ Я ВБʼЮ ЙОГО МУХАХА!»

Втім не забувайте що патрони дійсно рандомні тому іноді стратегії будуть ламатися звук пострілу 👈🏼 цим. До речі тут є розхідники. Сигарети, щоб підлікуватися, ніж щоб подвоїти силу пострілу, лупа, щоб дізнатися який зараз патрон в дулі та інші. Саме завдяки цим подарункам і можна будувати страшні в подібній хаотичній грі.

Інді гра Buckshot Roulette КОНЦЕПТУАЛЬНО дуже ціпляюча, до геймплея питань немає, АЛЕ це фактично прототип, не гра. Тут немає сюжету, тому слід або чекати новин від розробника, або ж шукати інші ігри. Якщо оцінювати Buckshot Roulette як демо, то це…

8/10

Buckshot Roulette має гарний фундамент на якому потрібно побудувати цікаву гру, ви можете спробувати зіграти, але повноцінної гри тут немає.

Сторінка гри на itch.io

Опубліковано: 2 Січня 2024

Королівський Лицар-критик - Автор статті Королівський Лицар-критик
Ввічливий добряк, що шукає забуті інді.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі