Огляди Оновлено:

Zipp’s Café: Симулятор власника кав’ярні – Огляд

Це кафе це все що в мене залишилось… Я просто хочу варити найкращу каву.

Zipp's Café - огляд гри

Zipp’s Café — це такий собі симулятор власника кав’ярні. А оскільки я люблю подібні штуки то гра мене зацікавила плюс все це було залито темним нуаром і антропоморфними звірами, що ще більше підігрівало мій інтерес ну і ціна в 89 гривень по знижці само собою.

Що ми отримуємо за 89 гривень? Ну як би дивно не звучало гру за 89 гривень. Що я маю на увазі…

Перше, що варто відмітити в гри приємний стиль та візуал. Він задає ту саму спокійну атмосферу закладу який стоїть десь у чорта на рогах і це очевидна сильна сторона гри.

Геймплей

Що до геймплею то тут, не все так однозначно. З одного боку мені подобається вся оця рутина сфери обслуговування. Ти береш чашку, наливаєш воду в автомат для кави…приправляєш каву або чай.

Або ж якщо клієнт замовив у вас поїсти, а буває і таке то потрібно змастити пательню маслом засмажити хліб до скоринки, покласти яйця смажені на тарілку і заправити все це…котячою м’ятою. Але є один нюанс деякі рецепти в моєму випадку це цілих два. Абсолютно не зрозумілі.

От наче ти налив все, заправив перемішав та подав, але все рівно 3-4 зірки…чого? Чому? Як його готувати? а от думай сам. І це викликало в мене дику фрустрацію. Оскільки довідника рецептів як в тій же Valhalla наприклад немає, тому рецепт ви отримаєте тільки коли запишете замовлення клієнта.

Zipp's Café - кімната

Сюжет

Сюжет тут це сама слабка складова гри. Ми граємо за Зіппа Єнота який покінчив зі своїм старим темним життям і хоче собі жити спокійно. Але привиди минулого його все ще переслідують, а за вікном ось ось вибухне бунт жуків, яких місцеві тварини загнали в Гетто.

Загалом гра також відсилається на попередні проекти студії, але так як я в них не грав то нічого сказати не можу. Але в цій грі сюжет прямий, та дещо передбачуваний з одним моральним вибором в кінці від якого залежить кінцівка, ваші ж напої, а точніше якість їх приготування особливого імпакту на сюжет не мають.

Ще одна проблема, гра досить коротка її можна запоєм пройти за один вечір.

Взагалі це скоріш за все такий фановий спіноф від основних ігор розробників і якщо сприймати цю гру саме так то проблем не буде. За невелику ціну ви отримуєте невелику інді гру на вечір. Хоч на жаль і без підтримки української мови.

Оцінка: Одна фейкова алергія на часник

Сторінка гри в Steam

Опубліковано: 29 Листопада 2023

Kurasagi - Автор статті Kurasagi
Фанат Японщини та різної ігрової шизи.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі