Огляди Оновлено:

Огляд The Hex – Серце всесвіту ігор Даніеля Маллінса

Кожний герой має унікальний геймплей, ви будете грати в платформер, файтинг, і навіть в… симулятор пекарні?

Огляд The Hex

⚡️ The Hex — це дуже незвичайна гра, яка поєднує в собі елементи багатьох жанрів – від RPG та пригодницьких ігор, до платформерів і файтингів. Гра була розроблена студією Daniel Mullins Games, в портфоліо якої також є Pony Island та Inscryption.

Друга гра зі всесвіту творця ігор Даніеля Маллінса і за сумісництвом найлорніша її представниця – The Hex.

Ходімо-но в бар “Шість кухлів” і дізнаємося, що за секрети приховує ця будівля і її відвідувачі. До речі, я вже говорив про те, що хтось із присутніх планує скоїти вбивство?

Саундтрек

Зазвичай (!) Ви не звертатимете увагу на саундтрек, але мама дорога, ви чули тему Cадо?! Я, коли тільки починав чути її, тут же хрестився на місці, настільки часом тут незабутні OST-и! Також варто згадати тему Денні, тієї пісні що грає під час штурму бази «прибульців» та теми Ірвінга.

The Hex - Персонажі в барі

Графіка

Ось тут хочу звернути вашу увагу на той факт, що гра постійно змінює головних героїв, а відповідно – стилі ігор. Тому так, тут не можна сказати точно як саме виглядає гра, хоча якщо брати стандартний стиль таверни, то графіку гри можна назвати мультяшною. Це не є, як на мене мінусом, до того ж цей стиль іноді виглядає досить колоритно.

Геймплей

Маллінс схоже зрозумів, що людям сподобалась ідея с кількома геймплеями з цікавими механіками тому… В The Hex існує одразу 7+ ігор. Так, ІГОР, бо кожний персонаж має свою історію його гри, тому ми будемо грати й в платформери, і в файтинги, і навіть в… Симулятор пекарні?..

Отже, мою думку ви зрозуміли, гра не може набриднути, коли геймплей постійно тасують з глобальним сюжетом та історіями героїв! Що з цікавого – всі персонажі пов’язані між собою, тому не дивуйтесь появі якогось предмета гри в іншій і навпаки.

The Hex - Бій в грі

Сюжет і Лор

ЦЕ. ПОВНА. ЖЕСТЬ. Пам’ятаєте про існування Pony Island та Inscryption? Ці дві гри разом не висипали на гравців стільки лора, скільки це собі дозволяє The Hex. Я навіть не знаю з чого почати, настільки багато інформації. Я як людина, яка побачила десятки, якщо не сотні ігор, з повною відповідальністю заявляю, що ігри всесвіту Маллінса – найзаплутаніше, найжорсткіше, таке, від якого мурашки по шкірі, ДЕЩО, що мені доводилося бачити.

Лори інших ігор після його проєктів виглядають як підробки школярів, і мова часом навіть стосується ААА гігантів. Тепер усвідомлюєте наскільки тут усе серйозно? Змови, прокляття, політичні ігри, культи, трикутник, синя людина, Садо, навіть САТАНА!!

Відкрийте ролики на ютубі з розборами лора Всесвіту Даніеля, там хронометражі варіюватимуться від пів години й закінчуючи ШЕСТИГОДИННИМ РОЗБОРОМ. ШЕСТИ! Говорячи відверто, я з усією серйозністю роздумую зробити окрему статтю на добрі такі 20 хвилин, де КОРОТКО обговорюю ігри Маллінса та їхні взаємозв’язки. Я відмовляюсь щось говорити тут, бо це треба спробувати особисто кожному. А зараз час закінчувати.

The Hex можна по праву назвати серцем всесвіту ігор Маллінса, бо саме тут можна побачити більшість відповідей на всі наші з вами запитання. До того ж завдяки Inscryption ми знаємо який фінал історії є каноном. Чи не так, Садо?

Тут поєднується одразу декілька різноманітних геймплеїв, як це і характерно для його ігор. Саундтрек можливо не завжди буде тримати вас у захваті, але коли це буде потрібно, The Hex буде ламати вас повністю, додаючи до сцен, які і без того чіпляють, особливі саундтреки.

Колись це буде качаюча музика під час зустрічі з Денні, колись динамічна елеткро-композиція під час штурму будівлі, а колись… Чортівка Садо, її я запам’ятав ой як надовго, як і сам The Hex. Тому за всі перераховані вище емоції я впевнено віддаю високий бал.

The Hex - персонажі

9/10

The Hex став серцем всесвіту Даніеля Маллінса та поєднав в собі купу різноманітних геймплеїв та історій, тому для вивчення лора його проектів проходження цієї гри є обов’язковим.


Плюси

  • Різноманіття геймплеїв
  • Сюжет та лор

Мінуси

  • Не кожному може сподобатись перспектива копатися в лорі, особливо такому заплутаному

Сторінка гри в Steam

Опубліковано: 24 Грудня 2023

Королівський Лицар-критик - Автор статті Королівський Лицар-критик
Ввічливий добряк, що шукає забуті інді.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі