Огляди Оновлено:

Огляд Borderlands 2 – Золота середина серії

Тож ви хочете почути ще одну історію… Кращу історію про Borderlands 2.

Огляд Borderlands 2

А ми знову вітаємо вас на просторах нашої ЕхоНет хвилі і сьогодні в нашій заключній передачі по циклу номерних частин Borderlands ми поговоримо про Borderlands 2, яку я не іронічно вважаю кращою частиною в серії.

Звичайно багато хто може сказати, що в мене просто синдром каченяти оскільки друга частина була моєю першою частиною в серії, але тут така штука, що не дивлячись на те, що гра вийшла в далекому 2012 в неї грають по цей день.

Сюжет

Тож в другій частині Borderlands розробники вирішили покращити все що було в першій частині та усунути деякі її недоліки. Насамперед гра отримала просто шикарного антагоніста. Красунчик Джек голова корпорації гіперіон надзвичайно харизматичний покидьок, це антагоніст в якого віриш. В спільноті гри не дивлячись на те, що Джек веде себе всю гру я повний мудак і хизується своєю владою, а чи був він насправді антагоністом і, чи не є ми покидьками ми насправді?

Borderlands 2 - герої гри

Крім того, саме в другій частині гра отримала повноцінний розвиток більшості персонажів які стали культовими, так і пачку нових які стали візитівкою серії, наприклад та ж сама крихітка Тіна, Торг, Хамерлок та багато інших. В харизмі також додали й боси гри чого вартують тільки Бум та Бем яких гравець зустрічає одними з перших.

По сюжету ми абсолютно нова группа найманців які прибула на пандору, щоб відкрити сховище і яку з самого початку вбиває красунчик Джек, який прибув сюди заради збагачення. Тут в нас і солдат з турелью і ніндзя кіборг який читає хоку замість нормального спілкування та багато інших.

Взагалі Borderlands 2 є рекордсменом в серії за кількістю доступних для гравців персонажів, якщо ми також беремо до уваги DLC. Ну сюжет перестає з простого відкриття сховища, до боротьби з покидьком з мега корпорації. Крім того, побічні завдання бувають також доволі цікаві з класичним гумором серії та відсилками на попкультуру.

Звичайно деякі люди були незадоволені цим оскільки гра більше не була схожа на похмурий вестерн, а різноколірну шизу, але для них все ще була перша частина.

Borderlands 2 - меню прокачки зброї

Геймплей

Але якісно новий рівень отримав не тільки сюжет, система прокачки також зазнала змін. Тепер персонажі отримали набагато більше здібностей ніж в першій грі, що значно розширювало можливості для створення білдів.

Гравець мав тепер цілих три різних дерева прокачки, хоча більшу частину з них можна викачати про що трохи далі. І в кінці ми можемо додати якийсь ультимативний бафф до своєї ультимативної здібності.

Знаєте, що може бути краще турелі солдата? Дві турелі солдата які ти кидаєш у ворогів І ЯКІ ПО ПРИЗЕМЛЕННЮ ВИКЛИКАЮТЬ АТОМНИЙ ВИБУХ. І подібне з ультімейтом кожного героя. Крім цього на кожного героя можна вибити модифікатор який підсилює тебе чи інші здібності, а легендарні версії додають дещо нове.

Також була прибрана система прокачки зброї й замінена на жетони крутості які отримуєш за виконання внутрішньо ігрових досягнень та витрачаєш на різні бафи, які стосуються не тільки зброї і які з гравцем постійно.

Bazillon guns

Оскільки Borderlands 2 лутер шутер то було б дивно якби розробники не покращили й цю складову і ооо… так. Луту стало більше, він став різноманітніший, але основна фішка яка прийшла з цією частиною серії це унікальність.

Саме в Borderlands 2 були представлені унікальні особливості й дизайни для кожного виробника зброї і тепер мисливець за сховищем точно знає. Що якщо він бере Malivan, то це зброя стихійної шкоди, Jakobs швидкість вашої стрільби обмежує тільки швидкість вашого пальця.

Ну і як було сказано раніше кожен виробник має унікальний дизайн і є дещо модульною, тобто ви можете зустріти на високих рівнях зброю де ствол від Jakobs магазин від Malivan, а руків’я від якогось владова, але ця штука розкривається тільки коли у вас є DLC на жаль.

І це я мовчу про унікальну легендарну зброю яка має не тільки унікальну зовнішність, а і деякі інколи доволі дивні модифікатори. Як то гвинтівка яка веде себе як дуже вимоглива дівчина, дробовик який стріляє “хрестом” та інших багато прикольних, але на жаль не дуже практичних рішень, але кожен зможе знайти свій стиль.

Borderlands 2 - зброя в грі

Гра тільки починається

Максимальний рівень в грі 50-й, проблема в, тому що це максимальний рівень у звичайній грі для першого проходження, але потім вас є можливість піти на нову гру + і на нову гру ++, а якщо є DLC, то і на нову гру +++. Де у вас не тільки підвищується кап рівня, а також з’являються нові версії ворогів та якості зброї. Гра також має і рейд босів яких можна фармити для зброї.

Що це за ru та нащо воно мені?

Перед тим як закінчити я хотів би трошки поговорити про версії. Оскільки під час покупки ви отримуєте дві версії Borderlands 2. Отож чого так?

Якщо коротко, то забийте просто на другу версію. Якщо більш розгорнуто, то ця версія яка має рос. локалізацію це був такий загончик для гравців з рф оскільки у свій час гравці з цього регіону дуже сильно спекулювали на ціні за допомогою гіфтів таким чином купуючи її в сіру значно нижче. Тому було створено цю версію з окремими гіфтами та серверами які тримав російський мейлру.

Зараз це просто не потрібний шмат коду в якому відсутній останній контент і правки балансу. І який ніхто прибирати не буде, бо гра вже давно віджила свій цикл. Тому як я казав просто ігноруйте.

8/10

Borderlands 2 є така собі золота середина. Вона помітно покращила сюжет та основні механіки і не виглядає як заготовка на відміну від першої частини. Збільшила інтерес завдяки цікавим персонажам та графічному дизайну.

Звичайно графічна складова тримається хоча і виглядає вже дещо застарілою, напевно на 4К моніторах це особливо помітно буде, але не дивлячись на це Borderlands 2 вже стала своєрідною класикою посунувши з цього місця першу частину.

Оцінка: 3 Ng+ з 3

Сторінка гри в Steam

Опубліковано: 10 Грудня 2023

Kurasagi - Автор статті Kurasagi
Фанат Японщини та різної ігрової шизи.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі