Огляди Оновлено:

Огляд Wizard with a Gun – Ізометричний рогалик про магів зі зброєю

Якщо вам подобається стиль Don’t Starve та маги зі зброєю тоді вам сподобається і Wizard with a Gun.

Огляд Wizard with a Gun

⚡️ Wizard with a Gun — це ізометрична гра у жанрі «пісочниця» з елементами виживання та roguelike, що дозволяє грати соло або в кооперативі до чотирьох гравців. У Wizard with a Gun ми граємо за магів, які подорожують фантастичним світом та стикаються з небезпеками. Гра була розроблена командою Galvanic Games і видана Devolver Digital у 2023 році.

Що буде якщо дати Гаррі Поттеру вогнепал, а потім засунути у декорації Don’t Starve?
Розробники з Galvanic Games подумали над цим, та створили Wizard with a Gun.

Графіка

Як я вже згадав, візуал тут нагадує Don’t Starve і… В цьому не має нічого поганого. Він приємний та гарно виглядає.

Саунд-дизайн

Тут простенькі втім приємні саундтреки, але… Після 18 годин вони вас будуть тільки бісити.

Wizard with a Gun - маг стріляє в монстра

Геймплей

Беремо знаряддя, застрибуємо в портал і блукаємо випадково згенерованим світом поки не настане кінець світу через 5 хвилин. За цей час можна хоч позбирати ресурси, хоч пошукати міні-босів, щоб убити їх та зібрати шестерні. Навіщо? Щоб відновлювати машину часу, завдяки якій ми і застрягли в цій 5-хвилинній петлі, сподіваючись зупинити кінець світу.

Зібравши достатньо, відкривається бос регіону, повторюєте це на 3 інших регіонах і відкривається фінальний бос який… є конкретним сміттям під назвою «Ги, в мене купа здоров’я і найближчі 10 хвилин ти будеш намагатися нашкодити мені поки я буду робити дві атаки та звати ворогів». Думаєте що це особливий персонаж? Та ні, якась літаюча медуза.

Сюжет?

Його немає :/ Ні, нам звісно накидують якихось тайн та цілей щоб ми щось робили, але… Фінальний бос це літаюча медуза з панциром, після перемоги над якою… Нічого не відбувається, нам просто говорять «дякуємо що пройшли гру» і відпускають на всі 4 сторони. ВСЕ. Ніяких цікавих персонажів, ніякого сюжету, цікавих сайд-квестів тут НЕМАЄ.

Wizard with a Gun - маг стріляє

7/10

Якщо вам подобається стиль Don’t Starve та вам чомусь хочеться пограти за магів зі зброєю гаразд, вам сподобається і Wizard with a Gun. Але… Я не розумію заради чого ще грати в цю гру, вона не дає ніяких емоцій, в ній немає якогось особливого геймплею, в неї звичайний саунд-дизайн та графіка. Це тупо симулятор мага зі зброєю та купою крафтів. Якщо простіше – просто гарна реалізована «А що як?» ідея, тому не слід чекати чогось особливого від Wizard with a Gun, особливо сюжету.


Плюси

  • Приємний візуал
  • Купа різних видів куль для зміни бойовки та створення білдів
  • Різноманіття крафтів

Мінуси

  • Історія для галочки
  • Відсутність цікавого геймплею
  • Ґрінд

Сторінка гри в Steam

Wizard with a Gun - маг отримує зброю

Опубліковано: 6 Січня 2024

Королівський Лицар-критик - Автор статті Королівський Лицар-критик
Ввічливий добряк, що шукає забуті інді.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі