Огляди Оновлено:

Огляд Papers Please – Сатиричний погляд на комунізм

Історія розгортається у вигаданій соціалістичній країні Арстоцка, де ви граєте за інспектора пропускного пункту.

Огляд Papers Please

Громадяни Арстоцка! Прохання підготувати документи та переконатися у їх дійсності, підробка буде каратися арештом. Слава Арстоцка! А й ще… НАСТУПНИЙ!

Сюжет та геймплей

Головний герой отримав роботу інспектора нового пропускного пункту на кордоні й відтепер ми повинні граючи за нього… Перевіряти документи громадян. Що цікавого? А все – історії які розповідають люди, постійні зміни в необхідних документах, заборони, нове «знаряддя» та інше. І ще не забувайте що комусь треба платити податки кожен день, а на офіційну зарплату все не оплатиш… От тобі і вибір змінити геймплей та почати брати хабарі чи залишити все як є.

До речі, в грі є 20 фіналів і знаєте що?) Гарних кінцівок серед них лише 3 🌚. Зазвичай одне проходження займає десь 4-5 годин, але враховуйте, що це не стосується до тих фіналів де вас, наприклад, заарештовують на початку гри. До того ж існують таємні жетони, які можна отримати якщо виконати особливі умови(зазвичай зробити добрі вчинки), але єдине для чого вони існують так це заради досягнень.

Papers Please - пропуск

Атмосфера

Головний плюс гри. Всі меми що є по грі це саме жарти через її гнітючу атмосферу. І… Вона дійсно сприймається якось особливо. Всі ці темні відтінки, депресивні обличчя, бюрократія, арешти, доноси. Ну literally совок 🙂 І що смішно, правило «чим похмуріша гра, тим райдужніше її фандом» працює і на Papers Please.

Графіка

Знаєте, коли гра в сумі важить 50 МБ тобі якось вже начхати на графіку. А вона тут… Піксельна, і в цьому нічого поганого немає. Вона можливо не робить гру красивою, але точно робить так, щоб ви побачивши цей стиль через купу років одразу сказали б “О, Papers Please”.

Papers Please - перевірка перехожого

Саунд-дизайн

Ще одна річ яку ви надовго запам’ятаєте – голоси людей в цій грі, я навіть не знаю яким словом їх описати, але ті хто грав прекрасно мене розуміють 🙂 Саундтреки – топ, одне тільки головне меню яке рухається в такт і без того епічної головної теми вже викликає більше емоцій ніж усі саундтреки пройдених мою нещодавно ігор разом узятих.

8/10

Papers Please – це невеличка (буквально) гра, втім вона і не намагається бути чимось грандіозним. Гравець спокійно може пройти гру один раз і буде задоволений, а можливо захоче вибити з неї 100 відсотків і… Теж буде задоволений, бо в грі є купа ситуацій які можуть виникнути банально через ОДНУ не таку дію.


Плюси

  • Атмосфера
  • Генерація ситуацій та різноманіття кінцівок
  • Саундтрек

Мінуси

  • Стиль може не всім подобатись
  • Геймплей вимагає постійної концентрації

Сторінка гри в Steam

Papers Please - мем

Опубліковано: 7 Січня 2024

Королівський Лицар-критик - Автор статті Королівський Лицар-критик
Ввічливий добряк, що шукає забуті інді.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі