Огляди Оновлено:

Heralds of the Avirentes: Візуальна новела про драконів – Огляд демо

Першу половину гра видає себе за просту новелу, а під кінець демо гра йде у відрив і показує тобі…

Heralds of the Avirentes

⚡️ Heralds of the Avirentes — новела про пригоди та життя однієї дівчини дракона. Скажу відразу що сам я не дуже фанат “Людяних” саме драконів. Але почувши від розробника що він в контентному наповнені надихався якудзой, а якудза це одна з моїх улюблених серій я вирішив такий ну хай вже.

Почнемо з того що грає має українську локалізацію та озвучку, але я не фанат озвучки в таких іграх вона якось мене вибиває, але автор додав можливість її вимкнути просто скрутивши в 0, хоча на мій погляд краще було просто додати чекбокс який вимикає той чи інший елемент звуку це і зручніше і можеш на деякий час вимкнути наприклад музику не чіпаючи відрегульований рівень, а потім ввімкнути за потреби.

Починається гра як звичайна новела ти читаєш текст, ти пролистуєш текст, окремо варто відмітити як тільки з’являється якийсь незрозумілий термін то відразу ж маємо контекстну підказку. Це добре і не змушує ламати голову що мав автор з оцими вашими Чіотаями, Кентеками та іншим.

Першу половину гра видає себе за просту новелу, але потім розробник поступово починає накидувати механік. З’являються покрокові бої які доволі прості в своїй суті, але просто тикати базову атаку не сама краща ідея і потрібно комбінувати здібності.

З’являється зачатки рольової системи де твої відповіді прокачують характеристики персонажа і впливають на діалоги це окрім того що ти качаєшся ще й за допомогою бою.

Під кінець демо гра йде у відрив і показує тобі систему сопартійців і репутації з ними і навіть пропонує вибрати Клас персонажа який має вплив в бою. Наприклад класс підтримки який сам по собі в бою пакет, але грається від компаньйонів.

Взагалі розробник мене трохи обманув в цій грі більше від персони ніж якудзи оскільки останні моменти демо це буквально подорож по місту з лімітом часу на день в справах які ти можеш виконати, але тут ти можеш цей лічильник трохи скинути за допомогою деяких дій. Та виконання квестів на вірність і другорядних завдань тощо.

Взагалі з геймплейної точки зору контентне наповнення в цій новелі дуже достойне вона навіть на RPG тягне з прокачкою наслідками виборів та можливості завершити бій навіть без бою. А також системи репутації в кожного персонажа артефакти і відсилки на покемонів.

Автор грамотно поступово накидує гравцю механік що тримає увагу і комплексно вибудовується одне за іншим. А враховуючи скільки всього заявлено то поки в мене є бажання глянути і повну версію також бо погляд на будування “Новел” у автора цікавий в крайньому випадку я в таке граю вперше.

Графіка і Сюжет

Що до графіки ну тут середина на половину не сказати що Вау, деяке оформлення сцен виглядало якось дубово на мій погляд. Але це смаковщина і я тримаю в голові, що це інді все таки.

Музика приємна, інколи ловив себе що просто згорнув гру і під її фон щось роблю не відволікає і задає теплу атмосферу.

Сюжет з типовою зав’язкою про обрану дівчину дракона з супер силою, але спостерігати цікаво і цікаво що буде далі. Персонаж підліток веде себе як підліток і тупі інколи хорні геги травить. Все як треба, та й сам світ мені було досліджувати цікаво хоча враховуючи що я кучу всього переграв та перечитав. Для мене це інколи був дженерік світ, але це не відміняє що він може бути цікавим видно що автор заморочився.

Враження від демо

В цілому Демо справило на мене Вау ефект кількістю та реалізацією механік і зробило панч в кінці коли таке “а я не новела я РПГ с кількома сюжетами для деяких класів” Наче все й бачив і все просте але зібрано як треба за це автору лайк.

Я розумію що дана гра може зайти далеко не всім, а може навіть одиницям через тематику. Але якщо хочете спробувати щось незвичне лампове то спробуйте ця гра може вас приємно здивувати особливо коли очікуєш від неї що це буде якась типова Новела. Для більш якогось остаточно вердикту я точно буду дивитись повну версію, а поки.

⭐️ Моя оцінка 1 замовлення старого солдата за яке заплатили з одного 1.

 Сторінка гри в Steam

Опубліковано: 30 Листопада 2023

Kurasagi - Автор статті Kurasagi
Фанат Японщини та різної ігрової шизи.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі