Огляди

Огляд Chained Echoes – Геніальна сучасна піксельна JRPG

Огляд на піксельну JRPG гру Chained Echoes в стилі японських покрокових РПГ. Опис сюжету та геймплею.

Огляд Chained Echoes

⚡️ Chained Echoes — геніальна сучасна гра, яка не просто продовжує традиції класичних JRPG як Chrono Trigger, Final Fantasy, Xenogears та інших, а бере з них найкраще та робить все ідеально.

Сюжет – лютий

В ньому купа драм та гарних твістів, коли ти вже чекаєш що “та я вже знаю що далі буде”, а тут тобі ХОП, І ВСЕ НЕ ТАК. Кінцівка так взагалі справжній скарб, але спойлерити не буду, грайте самі. Це та гра, де хочеться бігти по сюжету, бо реально цікаво що буде далі.

Графіка

Нереальний піксельарт, яскраві пейзажі, гротескні дизайни босів. Просто насолода для очей.

Геймплей – вибуховий

Ґрінд тут тільки за бажанням, бо нема класичних левелапів. Ми прокачуємо і вивчаємо нові скіли тільки після вбивства босів (Як в Chrono Cross). Погріндити можна лишень якісь матеріали для апгрейдів, але це необов’язково. Босів — величезна кількість. А ще — 12 патімемберів, причому в бою можна використовувати 8 з них!

Баланс дуже добрий, на нормалі гру вивезе будь-який гравець з великим челенджем, а ось на харді вже доведеться юзати всі бафи й дебафи, прям як в СМТ.

Бойова система дуже цікава, завдяки унікальному твісту з системою овердрайву. Через це ми не можемо тупо спамити найсильніші скіли та доведеться битись тактично.

Експлорінгу багато, і він реально винагороджує. Є ультимативна зброя за експлоринг, опціональні боси та супербосс, все по класиці.

Недоліки: система кристалів майже непотрібна до кінця гри. Апгрейди зброї теж часто юслес, бо через годину находиш нову, крутішу зброю (я вважаю що замість 10 тірів зброї та броні краще б зробили 5-6 і було б ліпше). Мехи не дуже сильно розкриті.

10/10

Якщо ви фанат японських покрокових РПГ — це гра, в яку ви маєте пограти. Нереально сильний і епічний тайтл, який бере все хороше і додає свої фішки й прикольчики. Гра доступна майже на всіх платформах. Рекомендую купувати просто зараз і не відкладати в беклога. Воно того варте.

Сторінка гри в Steam

Останнє оновлення -

Nocasuls - Автор статті Nocasuls
😎 Пишу що хочу. Про ігри з крінжовими жартами ✌️
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі