Новини Оновлено:

Коли відбудиться наступний Ukrainian Games Festival у Steam

Дізнайся коли пройде щорічний розпродаж ігор від українських розробників в Steam.

Ukrainian Games Festival

🇺🇦 Ukrainian Games Festival — це щорічний розпродаж ігор від українських розробників у Steam. Фестиваль організовує платформа GTP Media. У 2023 році у фестивалі взяла участь 341 гра, а сторінку Ukrainian Games Festival у Steam відвідали 1.3 мільйона гравців.

Ukrainian Games Festival створює чудову можливість для українських розробників ігор показати свої демоверсії, накрафтити вішлістів та знижками залучити увагу гравців на свої старі ігри. І все це буде коштувати 0 гривень для розробників.

Гравцям Ukrainian Games Festival дає можливість придбати ігри від українських розробників і тим самим підтримати український геймдев.

Коли буде проходити Ukrainian Games Festival у 2024?

Організатори з GTP Media повідомили, що фестиваль повернеться у серпні 2024 року, обіцяючи зробити його ще більшим за минуло річний. З розпродажем ігор, новими демоверсіями та трансляціями від розробників.

Якщо ти український розробник ігор, то подавай свою заявку на участь у фестивалі на офіційному сайті події – ukrainian.games.

Фестиваль Ukrainian Games Festival є у нашому календарі Steam розпродаж та фестивалів на цей рік, додай сторінку в закладки та слідкуй за датами стартів розпродаж.

Роздача ігор в Steam | Українські куратори в Steam |

Опубліковано: 10 Травня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі