Новини Оновлено:

Літній ігровий джем 2023 від спільноти Ігровари

Спільнота ігрових розробників Ігровари з 11 по 13 серпня 2023 проводять перший літній ігровий джем.

Літній ігровий джем 2023

Ігровий джем — це захід, під час якого розробники ігор, художники, програмісти та інші творчі люди збираються, щоб спільно створити нові ігри протягом обмеженого часу на тематику яку обирають організатори джема, зазвичай джем відбувається декілька днів.

Хто проводить джем?

Маючи мрію про створення власної гри, ви маєте чудову нагоду взяти участь у першому гейм джемі, організованому українською геймдев спільнотою Ігровари. Протягом трьох днів вам буде надана можливість створити гру у будь-якому жанрі з 2D чи 3D графікою, на вашому улюбленому рушії. Тема джема буде оголошена на початку події, 11 серпня.

⏰ Коли відбудеться джем?

11-13 серпня 2023

Ознайомитись з правилами та умовами джему ви можете на офіційній сторінці джема.


🧐 Як будуть оцінуватись ігри?

Кожна гра отримає конструктивний відгук у Discord, а всі голосування відбуваються на сайті джему. В голосуванні можуть приймати лише учасники джему.


🏆 Що отримають учасники джема?

  • Найкращі ігри по голосуванню будуть показані на Youtube каналі Ігровари.
  • За кожну готову гру, яка відповідає всім критеріям джема, організатори надішлють 500 гривень у фонд, який обере учасник.

Участь у літньому Game Jam 2023 від Ігроварів дає розробникам інді ігор чудову можливість експериментувати з новими ідеями та створити робочий прототип гри. Крім того, це ідеальна подія де ви зможете спілкуватися з колегами та завести нові зв’язки.

Ігровари літній джем 2023

Не гайте часу, хутко пишіть друзям і гоу на джем 😁

Опубліковано: 27 Липня 2023

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі