Новини Оновлено:

Колекція Konami «Felix The Cat» з’явилася на ESRB

Класичний мультиплікаційний персонаж Кіт Фелікс, схоже, повертається у відеоігри.

Колекція Konami «Felix The Cat»

Згідно з новим рейтингом, опублікованим ESRB, класичний мультиплікаційний персонаж Кіт Фелікс, схоже, повертається у відеоігри.

Гра Felix the Cat для Switch і багатьох інших платформ описується як «колекція екшн-платформерів», де гравці переміщують Фелікса в різні 2D-середовища, коли він вирушає в пригоду, щоб врятувати свою дівчину від злого професора. Ось повний опис:

«Це колекція екшн-платформерів, у яких гравці допомагають Феліксу врятувати свою дівчину від злого професора. Гравці проходять 2D-піксельні рівні, використовуючи гаджети та транспортні засоби (наприклад, ударну рукавичку, танк, підводний човен), щоб перемогти маленьких мультяшних істот. Вороги зазвичай падають з екрана під час удару».

Оцінка «E» для всіх, і ця колекція нібито містить «помірне фантастичне насильство». Історія кота Фелікса на платформах Nintendo сягає корінням у дні NES та Game Boy🕹 (1992/93) з Hudson Soft як розробником.

Опубліковано: 10 Грудня 2023

Retro Stuff - Автор статті Retro Stuff
Консолі, портативки та інше ретро...
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі