Новини Оновлено:

Starfield: Bethesda додала функцію, яку багато хто просив!

Bethesda продовжує вдосконалювати Starfield і щойно випустила третє оновлення гри, додавши функцію…

Starfield герої на планеті

Пригодницький екшн Starfield був випущений без повзунка FOV Slider. Таким чином, гравці, які хотіли змінити поле зору на консолях, не мали вибору, в той час, як гравцям на ПК використовувати моди. Тепер, з оновленням 1.7.36, яке щойно стало доступним, у налаштуваннях Starfield з’явилися повзунки, які дозволяють змінювати кут огляду як для камери від першої особи, так і для камери від третьої особи.

⚡️ FOV Slider (Field of View Slider) — це налаштування, яке дозволяє гравцям змінювати кут огляду або область видимості в комп’ютерних іграх. Це важливий параметр, який впливає на те, як гра виглядає та як гравець сприймає навколишній світ гри.

Крім того, оновлення також покращує продуктивність і стабільність гри на консолях Xbox та ПК, причому команда розробників приділила особливу увагу проблемам стабільності в конфігураціях з графічними процесорами Intel Arc.

Всі зміни в оновленні Starfield 1.7.36

Загальні

  • У налаштуваннях тепер доступні повзунки, які дозволяють гравцям, що використовують вид від першої або третьої особи, налаштовувати кут огляду.

Продуктивність і стабільність

  • Покращена стабільність для графічних процесорів Intel Arc для гравців на ПК.
  • Різні додаткові покращення стабільності та продуктивності.

Місії

  • Echoes of the Past: вирішено проблему, коли істоти, що прокладають тунелі, могли вибрати місце, яке перешкоджало проходженню квесту.

Для довідки: спочатку Starfield стала доступною 1 вересня для геймерів, які обрали Premium Edition, а уже 6 вересня – для всіх власників консолей Xbox Series X і Xbox Series S, а також для всіх геймерів на ПК. Гра побила рекорд Skyrim у Steam за кількістю одночасних гравців. За кілька годин після релізу вона досягла 1 мільйона одночасних гравців на ПК та консолях Xbox.

Для тих хто ще сумнівається чи потрібно грати в цю космічну одіссею, рекомендуємо спочатку ознайомитись із системними вимогами до Starfield, щоб провірить чи запуститься гра на вашому комп’ютері.

Опубліковано: 9 Жовтня 2023

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті