Новини Оновлено:

Стартував відкритий бета-тест футбольного симулятора UFL від Кріштіану Роналду

Тут вся інформація, яку вам потрібно знати для початку відкритого бета-тестування гри UFL від Кріштіану Роналду.

Футбольний симулятор UFL

UFL — це майбутня футбольна гра від Strikerz Inc., відкрите бета-тестування якої заплановане на початок червня. Ось як пограти та попередньо завантажити відкриту бета-версію.

UFL буде безкоштовним конкурентом EA FC 24 та eFootball, основним інвестором якого є Кріштіану Роналду. Як і в EA FC, у грі будуть й інші реальні футболісти, а також геймплей заснований на навичках, і реалістичне управління клубом.

До офіційного релізу гри ви можете зіграти у відкриту бета-версію, щоб відчути її смак перед тим, як вийде фінальна версія футбольного симулятора. Отже, ось вся інформація, яка вам знадобиться для початку відкритого бета-тестування UFL.

Дата початку відкритого бета-тестування UFL

Відкрите бета-тестування UFL розпочнеться 7 червня о 13:00 за Києвом і завершиться 9 червня 2024 року. Це дводенна подія, і ви можете почати попереднє завантаження гри прямо зараз.

На яких платформах буде бета-тестування UFL

Відкрите бета-тестування UFL доступне лише на PlayStation 5 та Xbox Series X|S. На момент написання новини інформації про будь-які тестові сесії для ПК немає.

Де завантажити UFL

Завантажити відкриту бета-версію UFL дуже просто:

  • Перейдіть на сторінку магазину PS5 або Xbox Series X|S.
  • Знайдіть в пошуку UFL.
  • Завантажте бета-версію гри.

Ви також можете додати її до своєї бібліотеки з браузера. Перейдіть на сторінку її магазину PlayStation або Xbox, увійдіть у свій обліковий запис і додайте футбольний симулято.

Розмір попереднього завантаження UFL становить 28 ГБ на PS5 і 21 ГБ на консолях Xbox.

Опубліковано: 8 Червня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі