Новини

VR/AR гарнітура, як можливо найкращий спосіб грати в 3DS і Virtual Boy у 2024 році

Закриття Nintendo 3DS eShop поставило фанатів консолі в скрутне становище: як зберегти чи пограти в старі ігри.

VR/AR Гарнітура 3DS

Нещодавнє закриття Nintendo 3DS eShop поставило фанатів консолі в скрутне становище: як зберегти чи пограти ігри, які мають технічні особливості, і які неможливо відтворити на вашій звичайній консолі, чи ПК. 3DS пропонує автостереоскопічні візуальні ефекти, які переконливо представляють тривимірну глибину, і хоча в дикій природі існує величезна кількість консолей 3DS, настане час, коли придбання такої стане дорогим задоволенням.

Та, нещодавно емулятор 3DS, Citra, було перенесено на Meta Quest 3. Переваги очевидні; оскільки гарнітура VR/AR здатна відтворювати 3D-глибину, відтворити візуальні ефекти 3DS дуже просто. І ті хто спробували, кажуть, що гра в 3DS-ігри на Meta Quest 3 виглядає максимально природно та захоплююче.

Це стосується і емуляції ігор зі злощасного Virtual Boy. Випущений у 1995 році він став найдорожчим комерційним провалом японської компанії.

Тому, зважаючи на нещодавнє закриття 3DS eShop, та щоразу меншу кількість Virtual Boy, ретро любителям варто пам’ятати про VR/AR гарнітури для якісної емуляції.

Останнє оновлення -

Retro Stuff - Автор статті Retro Stuff
Консолі, портативки та інше ретро...
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі