Новини Оновлено:

Дата виходу доповнення The Sims 4 Lovestruck – новий контент та предмети

Коли вийде і скільки буде коштувати доповнення Lovestruck, а також що за новий контент приносить в гру.

The Sims 4 Lovestruck

Вихід нового доповнення до The Sims 4 є досить захопливою подією для фанатів симулятора життя. Доповнення Lovestruck обіцяє одну з найбільш жаданих функцій в історії серії ігор Сімс – поліамурність сімів, а також купу нових предметів та іншого ігрового контенту.

Коли вийде доповнення The Sims 4 Lovestruck?

Доповнення чекати залишилося зовсім недовго, коли ви зможете отримати в свої руки доповнення Lovestruck для The Sims 4, адже його реліз заплановано на 25 липня 2024 року.

Стандартна ціна доповнення Lovestruck коштує – 999 гривні. Ті, хто планує купити або зробити попереднє замовлення, отримають у подарунок кілька заохочувальних ігрових предметів від розробників.

  • Cry Me a River Eyeliner – емоція
  • Basic Breakup Double Bed – ліжко
  • Herbert Heart Plushie – м’яка іграшка

Що нового в Lovestruck?

Мабуть, найголовніша нова функція, яка з’являється у доповненні Lovestruck, – це введення поліамурності у життя ваших сімів. Це перший раз, коли сімам буде дозволено мати кілька романтичних партнерів, попри прохання фанатів, які лунали протягом багатьох років з виходу симулятора.

Хоча раніше гравці могли обійти це за допомогою безплатних модів, але той факт, що поліамуртність тепер вбудована в гру, безумовно, принесе радість спільноті й тим хто не дружить з модами.

З’явилася нова система планування побачень, яка дасть вам більше гнучкості при зануренні в романтичні пригоди сімів. Ви зможете обирати місце та активності, щоб створити ідеальну романтичну ніч.

Ці побачення також будуть проходити у трьох нових районах Закоханого міста (Ciudad Enamorada), які стануть раєм кохання та тлом для ваших романтичних пригод.

Можна буде вмикати та вимикати побачення, щоб надати своїм симам більше романтичних уподобань, які допоможуть їм знайти свого ідеального партнера. Це стосується не лише ваших персонажів, адже всі сіми у світі також матимуть власні вподобання і ставитимуть власне романтичне задоволення на перше місце.

Нова кар’єра Романтичного консультанта здатна піднести любов вашого сіма на нові висоти. Нова кар’єра дозволяє вашому персонажу розвиватися, задовольняючи бажання інших сімів, і при цьому заробляти ексклюзивні предмети!

Усі чит коди до Сімс 4 | Коди на безкоштовні будинки в Сімс 4 |

Опубліковано: 6 Липня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі