Гайди Оновлено:

Як отримати безкоштовну нерухомість у доповненні The Sims 4 “В оренду” – Чит-код

Невелика інструкція як безкоштовно отримати любу ділянку і будинок у симуляторі The Sims 4 “В оренду”.

The Sims 4 "В оренду" - будинок

Як отримати безкоштовну нерухомість у The Sims 4? Немає нічого кращого, ніж побудувати будинок своєї мрії, створити ідеальну віртуальну сім’ю, щоб жити в будинку, а потім не мати змоги купити його, тому що він занадто дорогий.

З виходом The Sims 4 “В оренду” з новим світом Томаранг, який можна дослідити, будівництво будинків стало ще більш захопливим. Ви можете вільно переміщати всі предмети під час будівництва, щоб побудувати максимально ідеальний будинок. Але, як тільки ви закінчите будівництво, то як вам отримати будинок безплатно?

Як отримати будинок безкоштовно у The Sims 4 “В оренду”

Щоб отримати безкоштовні будинки та ділянки в The Sims 4, вам потрібно зробити:

  1. Відкрийте консоль читів, натиснувши Shift + Ctrl + C
  2. Введіть чит-код: freerealestate on
  3. Натисніть Enter, щоб увімкнути чит-код
  4. Виберіть будь-яку ділянку або будинок який ви хочете отримати безкоштовно.

Коли ви введете чит-код, переконайтеся, що гра підтвердить, що безкоштовна нерухомість увімкнена: під консоллю з чит-кодом з’явиться вікно з написом “Free Real Estate on”. Якщо воно не з’явилося, швидше за все, ви просто неправильно ввели чит-код.

Це дозволяє вам придбати будь-який лот, не турбуючись про його ціну. Ви просто отримуєте будинок і ділянку безкоштовно, а ваші сімейні кошти залишаються незмінними. Це особливо корисно, якщо ви побудували будинок до того, як створили сім’ю, яка буде в ньому жити. Звичайно, ви можете перенести будинки на іншу ділянку і заробити гроші на купівлю ділянки, але хто захоче це робити?

Додаткове підтвердження

Багато читів у The Sims 4 дають вам підтвердження того, що чит увімкнений, з’являючись під консоллю. Це стосується читів для переміщення об’єктів. Якщо підтвердження не з’явилося, спробуйте ввести його ще раз.


The Sims 4 "В оренду" - карта з ділянками

Чи працює безкоштовна нерухомість при переїзді?

Так, чит на безкоштовну нерухомість працює при переїзді існуючого сімейства, яке вже живе на великій площі. Він підходить не тільки для сімів, які щойно вийшли з CAS. Щойно ви увімкнете цей чит-код, всі ділянки стануть вільними для переїзду.

Це корисно, коли ви створили будинок, але не маєте готової ділянки, куди можна було б переїхати. Ви можете поселити своїх сімів у тимчасовий будинок, поки будуєте для них ділянку, а потім переселити їх у потрібний будинок, коли закінчите його будівництво.

На жаль, не існує способу отримати безкоштовну нерухомість у The Sims 4 без шахрайства. Хоча деякі бонуси можна отримати за виконання прагнення або в магазині нагород, безплатної нерухомості не існує.

Опубліковано: 9 Січня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі