Новини Оновлено:

Український виживач Ocean Keeper у червні виходить в бета реліз

За словами розробників в Ocean Keeper гравці виступають у ролі капітана команди космічних піратів.

Ocean Keeper

Українська геймдев команда RetroStyle Games анонсувала вихід своєї нової гри – Ocean Keeper. Це гра яка об’єднує в собі елементи tower defense та roguelike, обіцяючи гравцям неймовірні пригоди у глибинах океану.

Виживач розробляє команда RetroStyle Games з 10 людей, включаючи розробників і дизайнерів, які приносять свій досвід в гру. А досвід у студії точно є, раніше студія випустила дві успішні мобільні гри Zombie Run 2 та Last Pirate: Survival Island які разом мають 11 мільйонів завантажень тільки у Google Play.

За словами розробників в Ocean Keeper гравці виступають у ролі капітана команди космічних піратів, який вирушає на пошуки давнього артефакту. Гра буде доступна на Android, iOS та PC, а також планується вихід на Xbox та Nintendo Switch у майбутньому.

Ocean Keeper - капітан в печері

Основні особливості виживача включають боротьбу з морськими монстрами, використання широкого арсеналу зброї та можливість модернізації механічного костюма капітана. Гравцям також потрібно буде досліджувати глибокі морські печери, прокладати тунелі в пошуках цінних ресурсів і артефактів, при цьому кожен раз карта і печери будуть змінюватися, роблячи кожну гру унікальною.

Крім того, гравцям буде доступна широка можливість кастомізації персонажа, з більш ніж 10 видами різних ресурсів та 5 різними напрямками розвитку.

Бета реліз Ocean Keeper запланований на червень 2024 року, тоді і буде перша можливість спробувати гру, під час Steam Next Fest 2024, тому не зволікайте і додайте гру в бажане у Steam.

Сторінка гри в Steam

А якщо ви хочете отримувати прямі оновлення від розробників або поспілкуватись з іншими гравцями, то приєднуйтесь до офіційного Discord-каналу студії RetroStyle Games.

Опубліковано: 15 Травня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі