Новини Оновлено:

Все для DOOM 64 і навіть більше! — DOOM 64 Compendium

На жаль в Україні та інших країнах, DOOM 64 уступає популярністю своїм старшим братам DOOM та DOOM II.

DOOM 64 Compendium

⚡️ Doom 64 — це шутер від першої особи від компанії Midway Games. Вперше вона була випущена для Nintendo 64 у 1997 році, як друга гра-спін-офф у серії Doom після Final Doom, і четверта гра в серії загалом.

Ігровий процес Doom 64 подібний до попередніх ігор серії Doom. Гравець повинен пройти 28 сюжетних рівнів (і 4 секретні рівні), борючись з демонами, збираючи зброю і ключі та активуючи перемикачі, щоб дістатися до виходу з рівня, виживаючи в смертельних засідках і пастках. Рушій Doom та елементи геймплею були кастомізовані, а всі візуальні ресурси, такі як графіка зброї та монстрів, є унікальними для Doom 64.

На жаль не тільки в Україні, а й інших країнах, ця версія попри свою унікальність уступає популярністю своїм старшим братам DOOM та DOOM II. Проте що спільного для всіх класичних частин цієї гри? Неймовірна кількість контенту створеного фанату, і ця частина не виключення!

Проте, щоб не шукати це по крупицях, ми маємо подякувати Doom 64 Compendium! Це місце, де зібрана, мабуть, уся інформація пов’язана з грою. Проте вони мають окрему чудову базу з додатковим мапами та портами створеними фанатами, на яку може бути важко знайти одразу посилання на головному сайті.

Тож грайте не DOOM-айте, що ця частина обділена увагою фанатів і грайте в неї з задоволенням та зручностями!

Ігри DOOM у хронологічному порядку |

Опубліковано: 10 Січня 2024

INDIVID GAME - Автор статті INDIVID GAME
Блогер-журналіст та фанат TD, FPS, RTS ігор.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі