Новини Оновлено:

Перші враження від демо Trash Goblin

Казуальна гра про гобліна який серед сміття знаходить скарб, відмиває його та продає.

Гра Trash Goblin

Почнемо напевно з того, що я не дуже поціновувач жанру Cozy Gaming ну от прям коли дуже простий геймплей інколи навіть обумовлений однією дією тому коли я натрапив на Trash Goblin я скоріше грав через концепт загалом, гоблін який серед сміття знаходить скарб, відмиває та продає звучить цікаво.

Тож я скачав демо Trash Goblin і в цілому це було не так погано, як я думав, так геймплей є доволі простим і швидко стає медитативним, але напевно в той самий момент я зловив вайб тої самої гри, що не напружує мозок.

В цілому у Trash Goblin все дуже просто з геймплейної точки зору, витягуєш предмет і очищаєш його від кубиків сміття.

Trash Goblin - гоблін очищає предмет за столом

Деяке сміття прибрати важче, деяке потрібно вдарити з певного боку, але в цілому нічого складного. Потім ми продаємо все це покупцям і на зароблені гроші купуємо нове обладнання. Наприклад губку за допомогою якої ми можемо відмивати предмети, бо деякі покупці люблять чисті речі. І так по колу.

На все це ми витрачаємо день який поділений на сегменти, тому нам потрібно обирати. Або тягнути більше нових предметів собі, або полірувати вже старі.

Дата виходу Trash Goblin запланований на 2024 рік.

В цілому Trash Goblin непогана і я б навіть пограв в повну версію, бо як гра на вечір це цілком нормальна штука, але хотілося б більшого розвитку механік трішки.

Оцінка: Ну ще один предмет і піду спати

Опубліковано: 1 Лютого 2024

Kurasagi - Автор статті Kurasagi
Фанат Японщини та різної ігрової шизи.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі