Новини Оновлено:

Sega відроджує класичні ігри Altered Beast, Eternal Champions і Kid Chameleon можуть отримати друге життя

Хоча заявка на торговельну марку не обов’язково означає, що гра знаходиться в розробці, та все ж таки…

гра Altered Beast

Sega🕹, схоже, вирішила відродити багато своїх класичних франшиз, вже раніше стало відомо про: Golden Axe, Streets of Rage, Jet Set Radio, Crazy Taxi та Virtua Fighter.

Але здається це лише початок бо 6 грудня в Японії було подано заявки на відродження чергової класики: Altered Beast, Eternal Champions і Kid Chameleon.

⚡️ Altered Beast — це екшн 1988 року з боковим прокручуванням, який того ж року був перенесений на Sega Genesis / Mega Drive. Altered Beast: Guardian of the Realms на Game Boy Advance – на жаль, невдала спроба відродити франшизу. Ще більш приголомшливим було перезавантаження Sega Altered Beast у 2005 році на PS2, яке було настільки поганим, що компанія вирішила відмовитися від випуску в Північній Америці.

⚡️ Eternal Champions — це файтинг 1993 року, був однією зі спроб Sega отримати вигоду від успіху Street Fighter II і отримала захопливі відгуки. Файтинг, правда так і не запустив франшизу, на яку Sega, можливо, сподівалася. Eternal Champions: Challenge from the Dark Side була просто розширеною версією, випущеною на компакт-диску Sega, тоді як дві інші версії, Chicago Syndicate і X-Perts, були комерційними провалами.

⚡️ Kid Chameleon — це платформер 1992 року, дехто розглядає як відверту спробу скопіювати Супер Маріо, незважаючи на те, що в команді розробників був легендарний Марк Черні; ветеран індустрії, Черні найбільш відомий сьогодні як системний архітектор PS4 і PS5.

Хоча заявка на торговельну марку не обов’язково означає, що нова гра знаходиться в розробці, та все ж дуже хочеться побачити відродження цих франшиз.

Опубліковано: 15 Грудня 2023

Retro Stuff - Автор статті Retro Stuff
Консолі, портативки та інше ретро...
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі