Статті Оновлено:

Вони захистять від покупки російських ігор! — Корисні Українські Steam куратори

Що таке Steam Куратор та як вони працюють. Список Steam Кураторів які захистять від покупки російських ігор.

Steam Куратор

В більшості з нас гадаю виникала ситуація, що купуєш нову чи стару гру, а потім виявляється що вона видається чи розроблялась російською студією. В гарному фіналі, ми встигаємо повернути кошти та додати її в ігнороване, та ще й усім знайомим про це розповісти. Проте чи можна цього уникнути цього і взагалі не купити це лайно і не мати клопоту? Звісно не гарантовано, але можна. Допоможуть в цьому спеціальні куратори Steam.

Що таке Steam Куратор?

⚡️ Куратор Steam — це людина або група людей, які публікують рецензії або рекомендації на ігри в Steam. Їх мета – допомогти користувачам знаходити цікаві ігри, які відповідають їхнім смакам.

Розташування повідомлень від кураторів на сторінці гри залежить від двох факторів: чи підписані ви на куратора, що оглядав цю гру та загальна кількість підписників (популярність) у куратора. Так, куратори на які ви підписані майже завжди будуть вгорі. Ліміт підписок становить наразі 100.

Як працюють Куратори Steam:

  • Куратори пишуть рецензії та дають оцінки іграм. Ці рецензії можна знайти на сторінці гри.
  • Куратори також можуть створювати колекції ігор. Колекції можуть бути організовані за жанром, темою або будь-яким іншим критерієм.
  • Ви можете підписатися на кураторів, щоб бачити їхні рецензії та рекомендації у своїй стрічці Steam. Ліміт підписок становить наразі 100.
  • Steam використовує алгоритм, щоб рекомендувати вам кураторів, які, ймовірно, вам сподобаються, на основі ваших ігрових звичок.
Повідомлення від Steam Куратора

Повертаючись до теми найбільшим відомим представником кураторів, що маркують ворожі ігри є Обережно, русняві ігри – який створено та підтримується командою PlayUA. Проте з логічних причин їх база ніколи не буде повною, тому я особисто використовую ще декілька для впевненості. А саме: UkrGameCommunity, Lviv, Український Гік. Ці автори просто маркують окремі ігри, а не спеціалізуються на цьому. У своєму кураторі INDIVID.UA, я теж це роблю, знайшовши російський слід в грі.

Для тих, хто прагне більшого контролю та отримати справжній «агресивний фільтр». Є ще два куратори: Sich – ukrainian spirit та УСФ. Ці два проєкти однієї спільноти, але окремо їх згадав, бо інколи особисто мені важко знайти швидко докази їх висновків, проте зайвим точно не буде.

Сторінка Steam Куратора

Все це звісно не захистить вас 100% від російських ігор, тож раджу не лінитись і маючи підозри перевіряти це власноруч. Найпростіше це переглянути Discrod сервер, сайт чи соціальні мережі, там можна побачити мови і локацію звідки розробник чи видавець.

Сподіваюсь цей текст буде вам корисним і ви більше ніколи не втрапите в халепу купивши ворожу гру і дізнавшись про це лише згодом.


Безкоштовні роздачі ігор в Steam | Дати коли будуть розпродажі в Steam |

Опубліковано: 3 Березня 2024

INDIVID GAME - Автор статті INDIVID GAME
Блогер-журналіст та фанат TD, FPS, RTS ігор.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі