Новини Оновлено:

Вийшов Portal: Revolution – безкоштовне та неофіційне DLC для Portal 2

Мод до Portal 2 має 40 нових головоломок та повністю озвучених оригінальних персонажів та 8-годинну історію.

Мод Portal: Revolution

⚡️ Portal: Revolution — це фанатський мод для Portal 2, що пропонує новий досвід проходження приквелу з 40 унікальними головоломками. Дія мода розгортається в занедбаному випробувальному центрі Aperture Science і представляє нову особистість, на ім’я Стерлінг.

Група фанатів випустила мод для Portal 2 під назвою Portal: Revolution, який є приквелом до культового сиквелу від Valve. Він містить 40 абсолютно нових та унікальних головоломок, які ми повинні розв’язати, використовуючи механіку Portal 2. Хоча франшиза Portal не мала повноцінного продовження протягом багатьох років, фанати вдихали життя у франшизу за допомогою нескінченної кількості фанатських модів в майстерні Steam.

Серед популярних модів — ремастер Portal, який додає RTX для покращення графічної чіткості, та мод-розширення Portal 2, який розповідає нову історію, покращуючи графіку гри до рівня Half-Life: Alyx від Valve. Portal: Revolution – ще один мод, який має на меті покращити оригінальну Portal 2, використовуючи механіки з оригінальної гри та додаючи нові можливості.

Трейлер Portal: Revolution

На сторінці мода Portal: Revolution можна побачити більше деталей, як-от головоломки, для вирішення яких використовується лише синя зброя Portal, а також новий варіант лазерного куба. Складність також описується як подібна до рівнів в ендґеймі Portal 2, з усіма її новими механіками та складнощами.

Для того, щоб завантажити й грати в Portal: Revolution вам потрібна офіційна копія Portal 2 в Steam.

Сторінка моду в Steam

Опубліковано: 7 Січня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі