Промокоди Оновлено:

Промокоди до Roblox – Нові коди на Robux, аватари, емоції

Список робочих промокодів для Роблокс. Дізнайся як активувати коди на платформі та отримай бонуси в іграх.

Промокоди Roblox

Вітаємо у мультивсесвіті Roblox! У цій статті зібрані всі промокоди до Roblox, за допомогою яких можна отримати бонуси на платформі, а саме, ігрову валюту Robux, скіни, аксесуари, улюбленців та іншу халяву. На цій сторінці публікуються тільки активні промокоди, які перевірені та працюють у Роблокс.

14 травня 2024 — дата коли був доданий свіжий промокод в таблицю. Цей посібник буде оновлюватися, коли з’являтимуться нові промокоди до Roblox. Додайте цю сторінку в закладки й перевіряйте її щодня на свіжі коди для платформи.

Робочі промокоди Roblox

На відміну від кодів для конкретних Roblox ігор, ці промокоди розблоковують безплатні предмети, які ви можете використовувати в усіх іграх Roblox.

Нові коди постійно з’являються в акціях та розіграшах, ось наш актуальний список з робочими кодами на бонуси у Roblox. Якщо знайшли неробочий код, напишіть про нього в коментарях.

КодиВинагорода
SPIDERCOLAУлюбленець на плечі Spider Cola
TWEETROBLOXУлюбленець на плечі The Bird Says

Безкоштовні ігрові предмети в магазині Roblox

В магазині Roblox, можна знайти багато безплатних ігрових предметів, за допомогою пошуку в магазині аватарок за словом «free». Доступна величезна кількість товарів, від абсолютно нових аватарів, аксесуарів та емоцій.

Щоб придбати ці товари, увійдіть до свого облікового запису. Потім натисніть на предмет, який ви хочете придбати. На сторінці предмета натисніть кнопку «Придбати», щоб з’явилося вікно з підказкою. Натисніть «Отримати зараз», щоб додати цей предмет до свого акаунта.

Безплатні аватари в Roblox

Як активувати коди у Roblox

Щоб активувати код на платформі Роблокс і отримати свою безкоштовну винагороду, вам потрібно зробити пару простих дій:

  1. Увійдіть на сайт Roblox.
  2. Перейдіть на сторінку промокодів.
  3. Скопіюйте і вставте активний код у поле «Введення коду».
  4. Натисніть «Отримати», щоб забрати винагороду.
Як активувати коди у Roblox

Коди до Roblox ігор

Список ігор на платформі Роблокс до яких є коди з бонусами на GameKombo. Всі сторінки оновлюються при появі нових кодів до ігор. Також для комфортного пошуку потрібної гри, список відсортований за алфавітом.

Обов’язково додайте цю сторінку в закладки й перевіряйте її кожний день, оскільки ми будемо оновлювати її новими кодами, як тільки їх знайдемо. А якщо вам відомий активний промокод до Roblox і його немає на цій сторінці, то будь ласка, поділіться ним у коментарях.

Опубліковано: 14 Травня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті