Промокоди Оновлено:

Промокоди до MultiVersus – Нові коди на героїв, скіни, емоції та валюту

Список робочих промокодів MultiVersus. Дізнайся як активувати коди у файтингу та отримай безплатні бонуси.

Коди до MultiVersus

Вітаємо у бійцівському клубі MultiVersus! У цій статті зібрані всі промокоди до MultiVersus, за допомогою яких можна отримати бонуси у файтингу, а саме, ігрову валюту, прискорювачі EXP, скіни, емоції, нових героїв та іншу халяву. На цій сторінці публікуються тільки активні промокоди, які перевірені та працюють у файтингу.

Multiversus — це безкоштовний файтинг платформер, який дозволяє вам битися за культових персонажів від компанії Warner Brothers. Від героїв коміксів, таких як Бетмен, Джокер до великих героїв сучасних мультфільмів, таких як Рікі та Морті, Том і Джері. Виберіть свого улюбленого бійця і боріться в режимі один на один або з другом у рекомендованому режимі два на два.

31 травня 2024 — дата коли був доданий свіжий промокод в таблицю. Цей посібник буде оновлюватися, коли з’являтимуться нові промокоди до MultiVersus. Додайте цю сторінку в закладки й перевіряйте її щодня на свіжі коди до бійцівської гри.

Робочі промокоди MultiVersus

Таблиця з робочими кодами на бонуси у MultiVersus. Якщо знайшли неробочий код, напишіть про нього в коментарях внизу сторінки.

КодиВинагорода
GM43D7Y7JHHKP8G3EJAOСкін Matrix Code Banana Guard, Емоція смайлик Thanks! або 50 Глеаміуму

Як активувати промокод у MultiVersus

Щоб активувати код у файтингу MultiVersus і отримати свою безкоштовну винагороду, тобі потрібно зробити пару простих дій:

  1. Перейдіть на сторінку активації кодів на сайті WB Games.
  2. Створіть або увійдіть до облікового запису WB Games.
  3. Прив’яжіть свою ігрову платформу до акаунта WB Games.
  4. Введіть промокод у текстове поле.
  5. Натисніть Claim (Отримати), щоб забрати винагороду.
Як активувати промокод у MultiVersus

Обов’язково додайте цю сторінку в закладки і перевіряйте її щодня, оскільки ми будемо оновлювати її новими кодами, як тільки їх знайдемо. А якщо вам відомий активний промокод до MultiVersus і його немає на цій сторінці, то будь ласка, поділіться ним у коментарях.

Опубліковано: 31 Травня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі