Промокоди Оновлено:

Промокоди до FC Mobile – Нові коди на футболістів та ігрову валюту

Список робочих промокодів FC Mobile. Дізнайся як активувати коди в футбольному симуляторі та отримай безкоштовні бонуси.

Коди для FC Mobile

Вітаємо на футбольних полях FC Mobile! У цій статті зібрані всі промокоди до FC Mobile, за допомогою яких можна отримати бонуси в симуляторі, а саме, ігрову валюту, прискорювачі EXP, нових футболістів та іншу халяву. На цій сторінці публікуються тільки активні промокоди, які перевірені та працюють у FC Mobile.

FC Mobile — це популярна мобільна спортивна гра, в якій ви маєте зібрати найкращу команду з ваших улюблених футболістів. Тренуйте свою команду та розвивайте навички гравців, поки вони не будуть готові до престижних змагань високого рівня. Грайте в соло або киньте виклик друзям.

31 травня 2024 — дата коли був доданий свіжий промокод в таблицю. Цей посібник буде оновлюватися, коли з’являтимуться нові промокоди до FC Mobile. Додайте цю сторінку в закладки й перевіряйте її щодня на свіжі коди до спортивної гри.

Робочі промокоди FC Mobile

Таблиця з робочими кодами на бонуси у FC Mobile. Якщо знайшли неробочий код, напишіть про нього в коментарях внизу сторінки.

КодиВинагорода
OPENSESAME81-97 OVR Pack

Як активувати промокод у FC Mobile

Щоб активувати код у мобільній грі FC Mobile і отримати свою безкоштовну винагороду, тобі потрібно зробити пару простих дій:

  1. Перейдіть на сторінку активації кодів на сайті EA.
  2. Увійдіть у свій обліковий запис EA.
  3. Введіть промокод у текстове поле.
  4. Натисніть кнопку Redeem (Отримати), щоб забрати винагороду.
активувати промокод у FC Mobile

Обов’язково додайте цю сторінку в закладки і перевіряйте її щодня, оскільки ми будемо оновлювати її новими кодами, як тільки їх знайдемо. А якщо вам відомий активний промокод до футбольного симулятора FC Mobile і його немає на цій сторінці, то будь ласка, поділіться ним у коментарях.

Опубліковано: 31 Травня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі