Промокоди Оновлено:

Промокоди до Blade Ball – Нові коди на монети, фріспіни, VIP квитки та скіни

Список робочих промокодів для Blade Ball. Дізнайся як активувати коди в екшн грі та отримай безплатні бонуси.

Blade Ball гра на Roblox

Вітаємо фанатів доджбола Blade Ball! Якщо коротко, то суть гри полягає в тому, щоб відбивати м’яч мечем, коли він летить до вас. Якщо ви зробите це успішно, м’яч злетить до одного з ваших опонентів з більшою швидкістю, але якщо ви промахнетеся, то вибухнете.

У цій статті зібрані всі промокоди до Blade Ball, за допомогою яких можна отримати бонуси в екшн грі, а саме, безкоштовні монети, руни, скіни меча, VIP квитки, фріспіни та іншу халяву. На цій сторінці публікуються тільки активні промокоди, які перевірені та працюють у Blade Ball.

15 травня 2024 — дата коли був доданий новий промокод в таблицю. Цей посібник буде оновлюватися, коли з’являтимуться нові коди до Blade Ball. Додайте цю сторінку в закладки й перевіряйте її щодня на свіжі коди до файтингу.

Робочі промокоди Blade Ball

Таблиця з робочими кодами на бонуси Blade Ball. Якщо знайшли неробочий код, напишіть про нього в коментарях внизу сторінки.

КодиВинагорода
GIVEMELUCKx4 Посилення удачі (новий)
GOODVSEVILMODEx1 VIP квиток (новий)
DUNGEONSRELEASE50 Рун Підземелля
FROGS1x Фріспін
GOODVSEVIL1x Фріспін
BATTLEROYALEx1 Штормовий квиток
RNGEMOTES1x Фріспін
2BTHANKS1x Фріспін
FREESPINS1x Фріспін

Як активувати промокод у Blade Ball

Щоб активувати код у екшні Blade Ball і отримати свою безкоштовну винагороду, тобі потрібно зробити пару простих дій:

  1. Запустіть Blade Ball на платформі Roblox.
  2. Натисніть на Extra → Codes (Додатково → Коди) у верхній частині екрана.
  3. Скопіюйте і вставте активний код у поле Redeem Code (Код для активації).
  4. Натисніть на галочку, щоб забрати винагороду.

Якщо ви ввели правильний код, то появиться напис «Успішно отримано!».

активувати код у Blade Ball

⚠️ Деякі коди потрібно активувати на приватному сервері гри

Якщо з’явиться повідомлення «Невірний код!», це означає, що ви ввели код неправильно. Якщо ж з’являється повідомлення “Термін дії закінчився!”, це означає, що ви або ввели старий код, і тому більше не можете отримати цю винагороду, або вам потрібно бути в приватному сервері, щоб використати цей код.

Щоб перевірити це, створіть приватний сервер, приєднайтеся до нього, а потім спробуйте використати код ще раз. Пам’ятайте – Blade Ball дозволяє створити один безплатний приватний сервер на один акаунт Roblox. Якщо ви все ще отримуєте повідомлення «Термін дії закінчився!» на цьому приватному сервері, це, на жаль, означає, що термін дії коду закінчився.

Обов’язково додайте цю сторінку в закладки і перевіряйте її щодня, оскільки ми будемо оновлювати її новими кодами, як тільки їх знайдемо. А якщо вам відомий активний промокод до Blade Ball і його немає на цій сторінці, то будь ласка, поділіться ним у коментарях.

Опубліковано: 14 Травня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі