Промокоди Оновлено:

Промокоди до Driving Empire – Нові коди на ігрову валюту і безкоштовні автомобілі

Список робочих промокодів Driving Empire. Дізнайся як активувати коди в симуляторі та отримай безплатні авто.

Driving Empire гра на Roblox

Вітаємо у світі автоперегонів Driving Empire! У цій статті зібрані всі промокоди до Driving Empire, за допомогою яких можна отримати бонуси в симуляторі, а саме, ігрову валюту, безкоштовні автомобілі, кастомні предмети для авто та іншу халяву. На цій сторінці публікуються тільки активні промокоди, які перевірені та працюють у Driving Empire.

Driving Empire — це симулятор водіння на платформі Roblox. В грі вам потрібно знайти роботу, яка вам найбільше підходить, заробляти гроші і збирати всілякі транспортні засоби, яких у грі понад 200 штук. Якщо ви хочете отримати більше грошей в грі, вам доведеться змагатися з іншими гравцями і виконувати різні завдання. Тож вмикайте двигун і починайте заробляти гроші.

18 травня 2024 — дата коли був доданий свіжий промокод в таблицю. Цей посібник буде оновлюватися, коли з’являтимуться нові промокоди до Driving Empire. Додайте цю сторінку в закладки й перевіряйте її щодня на свіжі коди до авто-симулятора.

Робочі промокоди Driving Empire

Таблиця з робочими кодами на бонуси у Driving Empire. Якщо знайшли неробочий код, напишіть про нього в коментарях внизу сторінки.

КодиВинагорода
950klikesБезкоштовний номерний знак Fuji

Як активувати промокод у Driving Empire

Щоб активувати код у перегонах Driving Empire і отримати свою безкоштовну винагороду, тобі потрібно зробити пару простих дій:

  1. Запустіть Driving Empire.
  2. Натисніть на іконку «Налаштувань» в нижній лівій частині екрана.
  3. Перейдіть на вкладку «Codes»
  4. Скопіюйте і вставте активний код у поле «Введення коду».
  5. Натисніть «Submit», щоб забрати винагороду.
Коди до Driving Empire

Обов’язково додайте цю сторінку в закладки і перевіряйте її щодня, оскільки ми будемо оновлювати її новими кодами, як тільки їх знайдемо. А якщо вам відомий активний промокод до Driving Empire і його немає на цій сторінці, то будь ласка, поділіться ним у коментарях.

Опубліковано: 18 Травня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі