Статті Оновлено:

Все що відомо про DOOM: The Dark Ages – дата виходу, платформи, трейлери, геймплей

На цій сторінці зібрана вся відома інформація про шутер DOOM: The Dark Ages. Коли вийде та на які платформи.

DOOM: The Dark Ages

Після успіху перезапуску DOOM у 2016 році та продовження DOOM Eternal, геймери з нетерпінням чекали новин про нову частину серії. І ось завдяки Xbox Games Showcase 2024, нам стала відома назва шутера та приблизна дата виходу.

DOOM: The Dark Ages — це приквел до останніх ігор серії, події в якому будуть відбуватись у науково-фантастичному середньовічному сеттінгу. Хоча гра зберігає багато характерних рис DOOM, її естетика та ігровий процес мають значні відмінності від попередніх частин серії.

На цій сторінці ми збираємо всю відому інформацію про DOOM: The Dark Ages. Якщо ви хочете дізнатися більше про наступну частину DOOM і її відмінності від попередніх ігор, то додавайте цю сторінку в закладки та підписуйтесь на наш Telegram.

Коли вийде DOOM: The Dark Ages?

Підтверджено, що DOOM: The Dark Ages вийде у 2025 році.

Поки що немає точної інформації про місяць і день релізу. Швидше за все, ми дізнаємося більше про дату виходу нової частини Дума, ближче до кінця 2024 року.

На яких платформах вийде DOOM: The Dark Ages?

Як і очікувалося, DOOM: The Dark Ages вийде на ПК, Xbox Series X|S та PlayStation 5. Також шутер буде доступний в перший день у Xbox Game Pass.

Геймплей у DOOM: The Dark Ages?

Як і попередні ігри серії, DOOM: The Dark Ages – це однокористувацький шутер від першої особи, де ви блукаєте через низку рівнів, вбиваючи орди демонів. На момент написання цієї статті немає жодних підтверджень щодо мультиплеєрного режиму.

Режисер сучасних ігор DOOM, Хьюго Мартін (Hugo Martin), раніше зазначив, що якщо DOOM Eternal відчувався як керування болідом Формули-1, то він прагне, щоб The Dark Ages нагадувала керування монстр-траком: повільніша в цілому, але сильніша в ударах.

Ви можете побачити цю філософію дизайну в багатьох елементах геймплею, які виглядають по-новому. Найпомітнішим з них є щит, який знаходиться в лівій руці Вбивці. У першому трейлері ми бачимо, що він використовується для парирування та блокування ворожих атак, а також як зброя, яку можна кидати, як бумеранг.

Всі трейлери

Перший офіційний трейлер DOOM: The Dark Ages показали на під час виставки Xbox Games Showcase у червні 2024 року.

Трейлер починається з тексту та вступних кадрів, які задають атмосферу, перш ніж показати нашого класичного героя з дещо новим виглядом. Потім його вистрілюють з гармати на планету внизу, де починається ігровий процес, і ми бачимо, як Вбивця робить те, що вміє найкраще — вбиває демонів.

Уся серія ігор DOOM |

Опубліковано: 13 Червня 2024

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі