Добірки

10 Інді ігор, які варто чекати у 2024 році

Добірка з 10 інді ігор на які варто звернути увагу у 2024 році. Список з 10 ігор з описанням та трейлерами.

Інді Ігри

В цьому списку ігри з доволі різних жанрів, але вони об’єднані тим, що їх можна віднести до так званих інді ігор. Більшість ігор з добірки вийдуть у 2024 році. Мої враження якими я ділюсь в тексті засновані на проходженні демо версій цих ігор, які наразі доступні усім охочим у Steam.

Ігри у добірці: Hoglands | The Settlings | Goblin Stone | Volatility | COVEN | Ants Took My Eyeball | Lueur and the Dim Settlers | Misc. A Tiny Tale | Horticular | Yellow Taxi Goes Vroom

Hoglands

Hoglands — це українська версія New Lands зі свинями та зомбі. Насправді автори, сильно все ускладнили різними додатковими механіками, ввели більше RPG елементів та іншого. Відчуття від цього змішані. З одного боку гра від цього стає чимось свіжим і не таким схожим на референс, а з іншого важко трохи вивчати на старті, як і поєднання технологій на кшталт вогнемета і середньовіччя. Цікаво, як всьому задуманому дадуть раду в фіналі.

The Settlings

The Settlings — думав це RTS Terraria, а це вільна трактування лемінгів. Тобто перед нами 2D стратегія про менеджмент поселення. Цікава, не візуально, а саме доволі швидкою можливістю «все зламати» власними руками. Ресурсів мало, витрати не туди супер просто, але все це від нас ховають за ніби дуже простим ігровим процесом. Економічні шахи, чим більше грає, тим більше затягує.

Goblin Stone

Goblin Stone — тактично-картковий роґлайк з ніжним кремом. Графіка акварельна, легка. Проте мені насправді сподобалось, головна ідея, що гобліни слабкі, але поки не юрбою, коли кожен робить своє, вони страшна сила. Тут прям купа різних механік має бути, але навіть те що є цікаво. Бо гарна 2D подача самого забігу і не менш важливо, здібності зроблені, щоб комбінуватись і є величезний простір для дослідження комбінацій, і поєднання різних типів здібностей.

Volatility

Volatility — моторошно мінімалістична пригода з ноткою рубанини. В сюжет не вдавався, але візуально та концептуально мені цікаво. Ігровий процес окрім рубання і стрибання, ще гарно використовує практику зміни видів для взаємодій зі світом і навіть інколи ворогами. Має бути щось цікаве, містичне, особливо зважаючи, що світ умовно відкритий.

COVEN

COVEN — люто м’ясне дитя Blood та Hexen! Бумер шутер з виглядом PS1 і кислим присмаком Postal, як вам ще пояснити? Тут ворогів треба рвати на шмаття, щоб зжерти та відновити здоров’я. Насправді тут круто поєднуються здібності, холодна та вогнепальна зброя, дослідження локацій, вони не пласкі, хоча частково коридорні. Гра приємно здивувала, свіжими ідеями для жанру, який фактично не має змін, і будується лише на швидкості та м’ясистості.

Ants Took My Eyeball

Ants Took My Eyeball — роглайт-платформер з цікавою зв’язкою. Рівні суто мені (!) трошки нагадали метроїд візуально, бо купа всяких ходів усюди. Красиво зроблена, купи всяких предметів та трохи менші зброї. Мені зайшла, шаленством саме коли ти купа жуків атакує одразу, хочеш втікати та відбитись. Обіцяють кооператив, дуже багато зброї та ще більше ворогів.

Lueur and the Dim Settlers

Lueur and the Dim Settlers — мінімалістична та медитативна стратегія. Схожа на настільну гру, але з купою мініігор для більшості активностей. Спочатку я її недооцінив, але вона глибша ніж може здатись, на перший погляд. Працює за формулою чим далі в ліс, тим голодніші вовки. Робить одна людина, проте візуал правильно простий, і ще цікаве рішення щодо звуків, бо ніби автор всі їх «видав» сам, ох ці французи.

Misc. A Tiny Tale

Misc. A Tiny Tale — 3D платформер. Герої це дивні малесенькі роботи з загублених речей, вони вирушають в подорож де будуть допомагати іншим таким чудикам. Щоб відкривати наступні частини доведеться збирати шестерні та саме для цього є завдання, невеличкі головоломки. Підкуповує все тим, що не намудрили та не встигаєш знудитись від лише стрибання.

Horticular

Horticular — це максимально медитативна гра про чарівний сад гномів. Вирощуємо квіти, комашок розводимо і все таке. «Залип» я через бізнес складову, вона тут фіктивна, але ще ж збирання всього і візуально приємно. Специфічна гра, але зроблена доволі цікаво і для тих, хто полюбляє медитативні ігри де мета це процес, сподобається.

Yellow Taxi Goes Vroom

Yellow Taxi Goes Vroom — позашлюбна дитина Wario та Сrazy Taxi. Абсурдний за сюжетом та персонажами платформер, але з доволі цікавими рівнями і ігровими механіками. Граємо машинкою, щось таранимо, збираємо монетки й звісно не забувайте частенько робити врум-врум. Загалом гарна власна адоптація ідей класичних 3D платформерів.


Сподіваюсь ми знайшли для себе цікаві ігри, буду вдячний якщо розповісте про це в коментарях. Це був перший текст подібного формату, тож буду радий вислухати загалом думки та побажання, щодо наступних, бо вони точно будуть. Дуже багато гарних інді ігор, чекають на нас у майбутньому близькому та не дуже.

Останнє оновлення -

INDIVID GAME - Автор статті INDIVID GAME
Блогер-журналіст та фанат TD, FPS, RTS ігор.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі