Огляди Оновлено:

Огляд My Summer Car або ж моє екстремальне фінське літо

Авто — симулятор з елементами пісочниці, де гравець має сам себе якось розважати.

My Summer Car - огляд

Дитя Стім Грінлайту, коли в даній системі через яку проходило дуже багато шлаку оскільки, дана система базувалася на голосах користувачів які вирішували потрапить гра в стім чи ні. Але інколи там можна віднайти справжні геми. Так я натрапив на “мою машину на літо.”

Що таке My Summer Car: Симулятор автомеханика? Фінського літа? Збірник безглуздих способів померти від алергії? Спортивний симулятор ралі?

Насправді все зразу My Summer Car – це гра пісочниця де гравець має якось розважати себе сам. Це може звичайно відлякати деяких гравців, але не дивлячись на це гра спочатку ставить наче очевидну ціль.

Наш безіменний головний герой прокинувшись одного разу знаходить на холодильнику записку, що батьки поїхали у відпустку повернуться колись там, тому не лінуйся хлопче, і збери авто свого батька до купи. А я нагадаю, що ми прокинулись в Фінляндії 1995 тому ніяких вам інтернету, ну майже.

Тож гравець нічого не підозрюючи виходить на двір і бачить один каркас авто, ну інші деталі напевно в гаражі. Ми відкриваємо гараж і бачимо це…

My Summer Car - деталі в гаражі

І так перед вами одна з особливостей гри. Бо вам дійсно доведеться зібрати двигун та авто подетально. Також додайте до цього, що у вас є потреби які потрібно задовольняти. І ось вже через пару днів ви зібрали це відро з гайками, вставили ключа, провернули і о чудо вона заводиться… Тільки не їде, бо кожного разу передачу вибиває в нейтралку.

З глушника доносяться якісь вибухи петарди, а сам двигун якось дивно свистить. І це все після того, як ти на силу склав той пазл, бо в положення деталі ще треба попасти і закрутив всі гвинти на силу, бо потрібно ще ключі підібрати.

З’їздити в сусіднє село за рідинами ухиляючись від свого двоюрідного брата Пени, який вирішив що залити у своє авто самогон і ганяти так це крута ідея. Ідея крута, якби він ще на гальма натискав інколи.

My Summer Car - легкове авто
My Summer Car - авто з цистерною

Тому так це ще той квест. Дивлячись на все це ти просто йдеш пити пиво. Але не дивлячись на все це, навіть якщо збір авто вас задовбе. В My Summer Car є чим зайнятися, можна рубати дрова. Оскільки потрібно якось заробити гроші на ремонт авто та життя.

Займатися збором полуниці або ж навіть працювати золотарем. Якщо вас і це не влаштовує, то можна просто пити в сауні, грати в карти й програти свій дім, спалити свій дім. Відсидіти в тюрмі за пограбування магазину і багато іншого.

Але самий смак це звичайно ваше авто, бо довівши його до розуму ви можете взяти участь в місцевому ралі яке проходить кожні вихідні, драг рейсінгу, або ж поганяти з міськими хлопаками. Ну або в крайньому разі взяти участь в драмі одного алкоголіка. Але не дивлячись на все це гру все-таки можна пройти, я звичайно не скажу вам як, але це доволі очевидна річ.

My Summer Car це доволі специфічна гра. Гра пригода де гравець якоюсь мірою розважає себе сам, збираючи своє авто та намагаючись вижити. Гра може сподобатись далеко не всім. Крім того, в гри також є режим одне життя, що робить будь-яку вашу помилку фатальною ну або навчить вас користуватися пасками безпеки.

Як на гру яку робить один розробник це дуже файний продукт. Якщо ви фанат такої автомобільної тематики і сільського життя Фінляндії то рекомендую. Так гра в ранньому доступі вже біс знає стільки, але це повністю закінчений продукт. А розробник все тизерить другу частину гри My Summer Car яка вийде колись.

Моя оцінка: Oi Satana

Сторінка гри в Steam

Опубліковано: 7 Грудня 2023

Kurasagi - Автор статті Kurasagi
Фанат Японщини та різної ігрової шизи.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі