Гайди Оновлено:

Скільки закінчень має Lies of P? – Описання всіх кінців

Як отримати всі фінали в Lies of P і що для цього потрібно зробити. Покрокова інструкція як отримати всі кінцівки.

Екшн RPG Lies of P

Lies of P — це гра в жанрі соулзлайк, натхненна такими іграми, як Dark Souls та Bloodborne, розроблена Neowiz Games та студією Round8. Гра вийшла 19 вересня 2023 року для PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One та Xbox Series X/S, потрапивши безпосередньо до передплати Xbox Game Pass.

Натхненний італійською класикою 1883 року Карло Коллоді “Пригоди Піноккіо”, він перенесе нас у темний і заплутаний світ, в якому правда і брехня мають глибокі наслідки.

⚠️ СПОЙЛЕРИ: Стаття містить спойлери ключових подій сюжету, які можуть вплинути на ваше враження від проходження гри.

Рішення та напрямки

У центрі сюжету – Піноккіо, роботизована “маріонетка”, яка, на відміну від інших, вміє брехати. Ця здатність відіграє вирішальну роль у розв’язці сюжету. Місце подій – місто Крат, де маріонетки, колись слуги людського населення, бунтують і влаштовують різанину.

Місто також вражає таємнича хвороба, яка перетворює своїх жертв на монстрів. Головний герой за допомогою ліхтаря, що містить цвіркуна на ім’я Близнюк, має знайти і врятувати його творця, Джепетто, єдину людину, яка знає, як зупинити повстання ляльок.

Унікальною особливістю гри є “Система брехні”, в якій рішення, прийняті гравцем у певні моменти часу, впливають на хід подій, завершуючись різними кінцівками. Але скільки їх існує? І як їх отримати? Ви дізнайтесь з цього гайда.

Які є кінцівки Lies of P і як отримати кожну з них?

У Lies of P вибір гравців не тільки формує хід розповіді, але й визначає результат історії. Кожне рішення, кожна сказана правда і брехня можуть повести по різному шляху, завершуючись різними кінцівками, які розкривають таємниці Крата і долю Піноккіо. Нижче ми розглянемо кожний фінал та дії, необхідні для їх досягнення, але для тих, хто ще не грав в рольову гру, варто пам’ятати, що описи будуть містити спойлери!

Перша кінцівка: “Rise of P”

Кінцівка “Підйом П” є відображенням вибору, зробленого протягом гри, в якому брехня є ключовим елементом. Це відображення опору головного героя очікуванням і бажанням інших впливових персонажів у грі:

 • Брешіть при кожній нагоді, включаючи побічні місії і всі головні рішення в сюжеті.
 • Вибирайте, щоб дати Софії спокій після перемоги над Лаксазією.
 • Після перемоги над Симоном Манусом, вирішіть не віддавати своє серце Джеппетто.
 • Це викличе додаткового боса, Безіменну Ляльку. Після перемоги над нею подивіться сцену повернення Софії, і ви отримаєте кінцівку Rise of P.
Перша кінцівка гри Lies of P

Друга кінцівка: “Real Boy: They All Lived Happily Ever After”

Фінал “Справжній хлопець: Вони живуть довго і щасливо” – про самопізнання та самопожертву. Пошуки Піноккіо знайти свою мету та ідентичність є основною темою цього фіналу:

 • Проходячи гру, ви досягнете фінальної локації, Абатства Архе, де зустрінетеся з Саймоном Манусом, Пробудженим Богом.
 • Здолавши його, підніміться на ліфті, щоб дістатися до зони “Під безоднею”, де ви зустрінетеся з Джеппетто. Він запропонує перетворити тебе на справжнього хлопчика.
 • На цьому етапі ви стоїте перед вибором: “Віддати своє серце” або “Відмовитись”.
 • Виберіть опцію “Віддати своє серце”. Після цього Джепетто витягне серце, що призведе до смерті П. Потім Джепетто використає серце, щоб оживити свого померлого сина Карло.
Друга кінцівка гри Lies of P

Третя кінцівка: “Free from the Puppet String”

Фінал “Звільнитися від пут маріонетки” – це пошук істини та автентичності, це подорож самоаналізу та рішучості головного героя:

 • Говоріть правду, коли вам пропонують вибір.
 • Після перемоги над Лаксасією, ви знайдете Софію. Виберіть “Залишити її в живих”.
 • Після перемоги над Саймоном Манусом він запитає вас, що ви зробили з Софією; виберіть “Я звільнив її з абатства Архе”.
 • Коли ви зустрінете Джепетто, виберіть “Відмовитися”, щоб віддати серце, а потім подолайте боса Безіменну Маріонетку.
 • У кінці, Джепетто скаже, що ви – “нікчемна маріонетка”.
Третя кінцівка гри Lies of P

Пишіть в коментарях, хто яку кінцівку отримав у фіналі Lies of P.

Опубліковано: 2 Жовтня 2023

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі