Гайди Оновлено:

Що означає помилка 529 у Roblox? – Чотири способи як вирішити помилку

Як виправити код помилки 529 в Роблокс при спробі увійти до свого облікового профіля в грі.

код помилки 529 в Roblox

Що означає код помилки 529 в Roblox і як взагалі виправити код помилки 529 в грі? Якщо при спробі увійти до свого облікового запису в Roblox ви отримуєте набридливу помилку, спробуйте 5 способів як ми зібрали в цій інструкції, щоб легко позбутися цього багу.

Roblox – це ігрова онлайн-платформа, розроблена корпорацією Roblox, яка дозволяє гравцям програмувати ігри та грати в них з друзями та іншими гравцями з усього світу. Але, як і інші ігрові сервіси, Роблокс не є ідеальним. Згідно з повідомленнями гравців, код помилки Roblox 529 завжди з’являється і заважає гравцям грати в ігри на платформі.

Що означає код помилки 529 на Roblox?

Це помилка HTTP, яка вказує на те, що Roblox не може встановити належне з’єднання зі своїм клієнтським додатком. Зазвичай це відбувається, коли ви намагаєтеся увійти до свого облікового запису Roblox.

⚠️ На екрані ви можете побачити повідомлення про помилку: “Ми відчуваємо технічні труднощі. Будь ласка, спробуйте пізніше. (Код помилки: 529)“.

Іноді ви отримуєте варіацію цієї помилки на кшталт “Виникла помилка HTTP. Будь ласка, закрийте клієнт і спробуйте ще раз. (Код помилки: 529)“.

Ця помилка входу в Roblox може з’явитися через відключення сервера Roblox або період технічного обслуговування, погане підключення до Інтернету або технічні проблеми в Roblox.

Як виправити код помилки 529 Roblox

Ось чотири способи як можна виправити код помилки 529 в грі.

✅ Перевірте стан сервера

Спочатку потрібно дізнатись чи працюють взагалі сервера Roblox? Для цього відвідайте сервіс Downdetector, щоб перевірити інформацію про перебої в роботі Roblox. Або зайдіть на офіційний твіттер Roblox і перевірте, чи є перебої в роботі сервера, зазвичай самі розробники пишуть про перебої в грі.

Якщо так, не працюють сервера, то вам залишається лише зачекати, поки розробники все відремонтують. Якщо сервера працюють, тобі продовжуйте пошук несправностей.

✅ Вийдіть і увійдіть в аккаунт гри

Цей спосіб рекомендується багатьма гравцями, оскільки він може бути корисним для виправлення коду помилки 529 у Roblox. Просто вийдіть зі свого облікового запису та увійдіть знову. На пристроях Android та iOS перейдіть на панель навігації внизу програми, натисніть Більше > Налаштування і вийдіть з системи. Потім увійдіть знову, щоб перевірити, чи зник код помилки 529.

✅ Перезавантажте смартфон чи комп’ютер

Простий перезапуск може розв’язувати деякі проблеми. Коли виникає помилка Roblox з кодом 529, ви також можете спробувати перезавантажити телефон або комп’ютер. Просто вимкніть його, зачекайте кілька хвилин і перезавантажте. Потім запустіть Roblox і перевірте, чи помилку вирішено. Якщо ні, спробуйте інші способи.

✅ Перевірте своє інтернет-з’єднання

Roblox потребує достатньо стабільного інтернету. Код помилки 529 у Роблекс може бути викликаний низьким або слабким інтернет-з’єднанням. Ви можете подивитись чи кабель Ethernet вірно підключений до ПК чи роутера. Або ви можете звернутися до інтернет-провайдера, щоб отримати інформацію про те, як оновити теперішній інтернет-тариф для підвищення швидкості інтернету.

Якщо ви граєте на смартфоні, обов’язково перевірте, чи не вичерпали ви ліміт інтернету від свого мобільного оператора. У випадку, коли смартфон підключений до Wi-Fi, рекомендується перезавантажити з’єднання Wi-Fi на самому телефоні, а якщо це не розв’язало проблему, перезавантажте сам Wi-Fi роутер.


👉 Надіюсь, вам вдалося вирішити помилку і один із запропонованих методів став корисним. Якщо у вас є інші ідеї щодо того, як можна усунути код помилки 529 у грі, будь ласка, поділіться ними у коментарях.

Опубліковано: 12 Листопада 2023

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі