Гайди Оновлено:

Jagged Alliance 3: Найкращі найманці для вдалого старту

Список найкращих найманців для старту гри в Jagged Alliance 3. Яких найманці брати в команду для перших місій.

Jagged Alliance 3 Найманці

Список з чотирьох кращих найманців на старті гри буде корисним для гравців які тільки почали грати в покрокову стратегію Jagged Alliance 3 і не можуть визначитись з оптимальним складом найманців для проходження місій.

Добре збалансований та правильно складений загін найманців стане важливим фактором для боротьби з загрозливим “Легіоном”.

У Jagged Alliance 3 є кілька типів найманців, яких ви можете найняти. Вони поділяються на Рекрутів, Ветеранів, Еліту та Легенд. Якщо ваша команда складається з усіх Легендарних найманців, це не означає, що ви будете легко перемагати в місіях, якщо ви не знаєте, як правильно їм підібрати спільників в команду.

Ось чотири найкращих найманців на старті гри, які допоможуть вам створити ідеальну команду головорізів. А якщо ви хочете переглянути всіх персонажів, то ось таблиця з усіма найманцями в Jagged Alliance 3.

4 Найкращі стартові найманці в Jagged Alliance 3

 1. Fox — Рекрут
 2. Livewire — Рекрут
 3. Barry — Рекрут
 4. Wolf — Ветеран

Ці чотири найманці були обрані переважно через свою доступну ціну в грі, однак їх корисність команді також враховувалась. Якщо ви не використовуєте вищезгаданих найманців, то варто впевнитися, що нові найманці добре взаємодіють між собою. Це важливо, оскільки деякі персонажі можуть не співпрацювати з іншими, що ускладнює керування вашим загоном.

Якщо вищезгадані найманці в офлайні, то просто запустіть нову гру, і вони стануть доступними для наймання.

Jagged Alliance 3 Fox

FOX

Першою в списку буде медик, Синтія “FOX” Гузман, вона має найвищу спритність у грі, яка дорівнює 100. Її медичний показник – 69, що є непоганим показником, звичайно це не показник доктора, але вона більш ніж компенсує це за рахунок своїх 5 умінь:

 • Striking Looks (Яскрава зовнішність)
 • Scoundrel (Негідник)
 • Teaching (Навчання)
 • Ambidextrous (Дворучність)
 • Opportunistic Killer (Спритний убивця)

Striking Looks (Вражаюча зовнішність) – найкраще уміння FOX, тому що він вводить противника у стан несподіванки.

💵 FOX ви можете найняти за $6,320 на 14 днів.


Jagged Alliance 3 Wolf

Wolf

Пітер “Wolf” Сандерсон є найкращий стартовим бійцем універсалом у Jagged Alliance 3. По-перше, він добре працює з Fox. По-друге, він отримує двоствольну рушницю за замовчуванням. Крім того, у нього є перк Jack of all Trades (Майстер на всі руки), який дозволяє йому завершувати операції на 33% швидше.

Поєднуючи всі його здібності з його загальними високими показниками, ви отримаєте хорошого універсального найманця у вашій команді.

💵 Wolf ви можете найняти за $10,350


Jagged Alliance 3 Livewire

Livewire

Лейла “Livewire” Ідріс — хороший варіант для вашого першого механіка в команді. Має показник механіка 85. Це дуже важливо, коли справа доходить до ремонту зламаного обладнання в місії. Вона має й інші переваги, наприклад, вміє зламувати замки, відключати невибухові пастки. Також у неї добрі показники:

 • Мудрість – 94
 • Влучність – 62
 • Спритність – 74

💵 Livewire ви можете найняти за $4,600


Jagged Alliance 3 Barry

Barry

Найдешевший найманець у Jagged Alliance 3 – Barry Unger, контракт якого коштує всього $2,990 за 7 днів його роботи. І не дивиться що він самий дешевий персонаж в стратегії, він чудово виконує роль експерта з вибухівки, ось його основні показники:

 • Знавець вибухівки – 92
 • Мудрость – 91
 • Здоров’я – 81
 • Спритність – 87

У наборі перків Barry є найважливіший Boutique Explosives. Завдяки цьому перку Barry може використовувати 2 кумулятивні заряди кожні 168 годин, які мають спрямований вибух. Це робить його вибухівки особливо ефективними в складних ситуаціях.

💵 Barry ви можете найняти за $2,990

Опубліковано: 22 Липня 2023

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі