Гайди Оновлено:

Що таке Експедиції в Outriders і скільки їх

Як відкрити експедиції і що робити в них робити, інструкція по рівнях. Що таке Drop Pod, як їх витрачати?

Експедиції в Outriders

Експедиції — це фінальна частина в шутері від третьої особи Outriders. У цьому гайді пояснюється, як працюють Експедиції, як їх розблокувати та що в них робити.

Як розблокувати експедиції в Outriders?

Експедиції автоматично розблоковуються після того, як ви закінчите основну сюжетну лінію шутера Outriders. Гра дає посібник по експедиціях після того, як сюжетна лінія закінчиться. Потім вони знаходяться в районі, що називається “Табір Аутрайдера”, де ви можете взаємодіяти з терміналом Експедицій.

В терміналі гравець може вибрати експедицію для проходження. Проходити експедиції можна скільки завгодно разів, обмежень немає.


Що таке Експедиції в Outriders і скільки їх?

Експедиції схожі на рейди або місії в інших шутерах. Існує 14 різних експедицій і вони працюють за системою складності, яка називається “Рівні”. Гравець може грати в усі місії сам або до 3 гравців у команді.

Експедиції можна пройти в соло, але легше грати в кооперативі з друзями, щоб ви могли оживляти один одного у випадку, якщо когось убив нпс. Підбір гравців для експедиції відбувається через термінал “Знайти групу”, який розташований поруч із терміналом “Експедиції”.

За умовчанням одночасно активні 3 експедиції. Схоже, що розробники не хочуть, щоб гравці повторювали одну й ту саму експедицію знову і знову, тож 3 з 14 експедицій будуть змінюватися.

🧿 Око Бурі — це остання 14-та експедиція, яка відкривається тільки після досягнення 15-го рівня в експедиціях і збору 40.000 ресурсів Капсули. 14-та експедиція це останній виклик у грі та фінальний бос. Тільки найкращі з гравців доберуться до 14-ї експедиції.

Рівні експедиції в Outriders відрізняються від світових рівнів, які використовуються в сюжетних і побічних квестах. Світові рівні більше не використовуються в експедиціях і стають марними. Експедиції мають свою власну систему рівнів і починаються з розблокованих 1 і 2 рівнів.

В експедиціях, щоб легше перемогти босів, варто під кожного боса і карту вибирати певний ігровий клас. Тобі стане в нагоді ґайд по класах в Outriders з описом всіх умінь: Піроманта, Трікстера, Руйнівника і Техноманта.


Що робити в експедиціях?

Мета гравців в експедиціях — це вбити всіх ворогів за певний час. Грубо кажучи, кожна експедиція – це кімната, заповнена ворогами, де часто зустрічаються елітні нпс, які є міні-босами. Є 15 рівнів складності. Залежно від того, як швидко гравець уб’є всіх ворогів на карті, він отримає одну з чотирьох нагород: золото, срібло, бронза і нічого.

Найшвидший спосіб розблокувати наступний рівень – це зіграти в експедицію на найвищому рівні, що розблокований, і пройти його за відведений час. Для підвищення на один рівень потрібно вкластися хоча б у бронзовий час.

Якщо гравець закінчив зі сріблом або золотом, він може отримати +2 рівні. Якщо експедицію не вийшло пройти за бронзовий час, то гравець однаково отримає здобич як нагороду, але не підвищить рівень. Що швидше вийде вбити всіх ворогів на карті, то краще спорядження і більше ресурсів Drop Pod ви заробите.

Ресурси Drop Pod

💎 Ресурси Drop Pod — це валюта у фіналі Аутрайдера, за яку можна купувати екіпіровку в торговця, а також Drop Pod потрібні для розблокування фінального боса. Ти повинен прагнути проходити експедиції за час для золотої нагороди, так ти отримаєш більше ресурсів Drop Pod.

За допомогою цієї системи, заснованої на часі, Outriders перевіряє, чи достатньо сильне у гравця екіпірування, щоб тримати шкоди від нпс, що краща екіпіровка, то більший шанс перейти на наступний рівень.

Чим вищий рівень, на якому ви проходите експедицію, тим більше отримаєте здобичі, але й вороги будуть сильнішими. З кожним рівнем вороги підвищуються на один рівень. У гравця є обмеження на рівень, тому гра на 15 рівні, означає, що вороги також перебувають на +15 рівнів вище за вас. У фінальному рівні складності екіпірування на гравцеві за міцністю вирівнюється зі складністю ворогів.

⚡️ Експедиції в Outriders — це те, що ви робите після проходження сюжету гри. Мета, пройти всі 15 рівнів складності, перемігши всіх ворогів за відведений час.

Опубліковано: 2 Травня 2023

Євген Ленко - Автор статті Євген Ленко
Фанат стратегій і шутерів.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті