Кіно Оновлено:

Розпач і зневіра! — Огляд міні-серіалу Warhammer 40,000: Pariah Nexus «Ланцюг Парій»

Невеличкий короткометражний 3 серійний анімаційний фільм, кожна серія якого триває близько 20 хвилин.

Огляд міні-серіалу Warhammer 40,000: Pariah Nexus

Короткометражні фільми по всесвіту Warhammer 40 000 здебільшого раніше створювались фанатами, але «Ланцюг Парій» (Pariah Nexus) офіційний продукт, і зроблений настільки добре, що залишається сподіватись, що таких буде більше і більше.

Передісторія подій, які ми побачимо описується авторами анімації так:

У глибинах сектору Нефілім, що нині заселений смертними людьми, від тисячолітнього сну пробуджується династія некронів. Очолені криптеком на ймення Іллюмінор Сераз, вони розпочинають війну аби повернути колишні володіння. Серед яких опиняється й колись мирна планета Парадайс…

Warhammer 40,000: Pariah Nexus — це невеличкий короткометражний 3 серійний анімаційний фільм, кожна серія якого триває близько 20 хвилин. Проте яких! Повірте важко не спойлерити з захопленням дитини у якої аж перехоплює дихання в намаганні переповісти все доки руки в повітрі в той час намагаються зобразити зброю.

Єдиний спойлер який собі дозволю це назвати дієвих персонажів: це представниця Сестер Битви, сержант Імперської гвардії, десантник з капітула Саламандр, Некрони та громадяни цієї планети.

Картинку ви маєте бачити самі, це щось неймовірне і жахаюче одночасно. Там розкривається вся жахлива «краса» руйнування і занепаду світів. Сутички захисників роду людського с ксеносами і єретиками навіть не згадують, бо всі знають, що робить важкий болтер в умілих руках, а тут це не єдина зброя.

Разом з тим найбільш сильною частиною цього творіння я вважаю саме діалоги та монологи героїв. Навіть Некрони тут у своїх роздумах виказують деякі емоції, як то лють та зневага, інколи навіть страх. Тому мені не варто намагатись передати, як відчуваються звучать суперечки щодо трактування кодексу чи взагалі релігійних догм дітей Імператору.

Сценаристи змогли, те що вдається не всім. Показати глобальний крах світу, через драму групи, де не забули й дати злу можливість висловитися. Повторюсь, але історія неймовірно гарно подана, вона коротка, глибока, і що не менш важливо навіть для фентезійних подій має чіткі референси на світ реальний.

Де дивитись Warhammer 40,000: Pariah Nexus?

Щось ще розповісти не зіпсувавши інтригу сюжету мені важко, тому відповім на інше важливе питання. Де це дивитись? Англомовна версія, яку я подивився спочатку в загальному доступі на YouTube, знайти легко можна за назвою.

Існує також неофіційний дубляж українською від команди «Твій продакшн», він на мою думку зроблений чудово, і це чудова можливість ознайомитись з цією історію зрозумілою мовою. Знайти можна через пошук, вказавши назву українською.

Опубліковано: 19 Грудня 2023

INDIVID GAME - Автор статті INDIVID GAME
Блогер-журналіст та фанат TD, FPS, RTS ігор.
pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми
Схожі статті

Коментарі