Final Fantasy XVI - рольова гра

Final Fantasy XVI

  • Тип: Платна
  • Дата виходу:
Завантажити гру

Final Fantasy XVI — це екшн RPG від третьої особи, шістнадцята частина бестселера серії jRPG від Square Enix. Дія FF16 розгортається у фентезійному королівстві Валістея з Клайвом Росфілдом у головній ролі. Гра розвиває ідеї, закладені в Final Fantasy XV. Захоплюючий сюжет, персонажі, що запам’ятовуються, вишукана механіка геймплею, приголомшлива графіка та захоплююча музика.

Події Final Fantasy XVI розгортаються на двох континентах-близнюках Валістеї, розділених між шістьма націями, які утримують владу завдяки доступу до магічних Кристалів і Домінантів – людей, які виступають в ролі господарів Ейконів кожної нації. Напруженість у відносинах між націями зростає, коли магічна посуха, названа Блайтом, починає поглинати землю.

Скріншоти

Відео огляд

Час проходження Final Fantasy XVI

37 годин

Основний сюжет

58 годин

Сюжет і другорядні місії

80 годин

Проходження на 100%

Проходження Final Fantasy XVI займе в середньому 37 годин, якщо ви зосередитеся лише на сюжеті jRPG. Проходження основної сюжетної лінії і всіх другорядних місій займе 58 годин. А повне проходження на 100% займе близько 80 годин.

Скільки важить Final Fantasy XVI

  • 95 ГБ — на PlayStation 5

Майте на увазі, що з кожним установленим DLC до гри, розмір FF 16 на комп’ютері чи консолі може збільшитись.

*Дані взяті з офіційних сторінок рольової гри.

Скачать Final Fantasy XVI

Безкоштовно скачать Final Fantasy 16 на ПК можна на безплатних роздачах ігор в Epic Games та Steam, поки що рольову гру можна тільки купити. Підтримаємо розробника Square Enix покупкою гри. Всі офіційні місця де можна купити jRPG вказані внизу.

PlayStation Store

fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт

Ігри схожі на Final Fantasy XVI