Codename: Outbreak - шутер

Venom Codename: Outbreak

  • Статус: Реліз
  • Дата виходу:
Завантажити гру

Venom. Codename: Outbreak — це шутер від першої особи, в якому гравці керують командою з двох солдатів. Режим одиночної кампанії має 14 місій. У кожній місії ви безпосередньо керуєте одним із солдатів і віддає накази іншому. По сюжету в США впав метеорит, науковці що його вивчали пропали і влада відправляє вашу команду на пошуки. А ще метеорит виявився транспортом для інопланетних форм життя.

Системні вимоги Venom Codename: Outbreak

Мінімальні та рекомендовані системні вимоги для комфортної гри у Venom Codename: Outbreak на ПК з високим FPS. Перевірте, чи відповідають характеристики вашого комп'ютера системним вимогам гри. Дізнайтеся, чи піде Venom Codename: Outbreak на слабкому ПК або ноутбуці. Всі вимоги взяті з офіційного сайту гри.

🐌 Мінімальні вимоги

  • Операційна система (OC): Windows XP / Vista / 7 / 8
  • Процесор (CPU): із тактовою частотою 1.8 ГГц
  • Пам’ять (RAM): 512 МБ
  • DirectX: DirectX 9.0
  • Жорсткий диск (HDD): 2 ГБ

Скріншоти

Відео огляд

Час проходження Venom Codename: Outbreak

8 годин

Основний сюжет

Сюжет і другорядні місії

23 години

Проходження на 100%

Проходження Venom Codename: Outbreak займе в середньому 8 годин, якщо ви зосередитеся лише на сюжеті ретро шутера. А повне проходження на 100% займе близько 23 години.

*Дані не точні, і за малої кількості опитаних гравців.

Скільки важить Venom Codename: Outbreak

  • 510 МБ — на ПК

*Дані взяті з офіційної сторінки шутера в GOG.

Скачать Venom Codename: Outbreak

Безкоштовно скачать Codename: Outbreak на ПК можна на безплатних роздачах ігор в GOG, але поки що шутер про спецназ можна тільки купити. Підтримаємо українського розробника GSC Game World покупкою гри. Всі офіційні місця де можна купити шутер вказані внизу.

GOG

fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт

Ігри схожі на Venom Codename: Outbreak