Пригоди піонерки Ксені - Платформер

Пригоди піонерки Ксені

  • Статус: Реліз
  • Дата виходу:
Завантажити гру

Пригоди піонерки Ксені — це платформер про дівчину Ксенію із Жмеринки яка вирушає услід за своїм галактичним коханим, американським астронавтом капітаном Комік.

Розробники використали оригінальний ігровий рушій платформера The Adventures of Captain Comic для створення Пригоди піонерки Ксені. В оригінальній грі була змінена графіка, додані унікальні рівні та звуки. Можна вважати, що Пригоди піонерки Ксені є першою українською інді грою.

Гра була створена як демонстрація зворотного проектування програмного забезпечення, на цю тему автор гри Юрій Лесюк опублікував низку статей у місцевому журналі «Программистские Ведомости» («Вісник програмістів»). Юрій Лесюк проаналізував формати файлів гри The Adventures of Captain Comic та написав інструменти для редагування графіки, рівнів та архівів даних.

Описання гри цензуроване автором GameKombo.

Скріншоти

Відео з геймплеєм

FAQ

🗓️ Дата виходу Пригоди піонерки Ксені?

1991 рік — дата виходу гри на ПК з операційною системою MS-DOS.

🎮 Де можна пограти у Пригоди піонерки Ксені?

Пограти в платформер можна онлайн, на сайті ВебАрхіва.

👨‍💻 Хто розробник Пригоди піонерки Ксені?

Гру створили розробники з Чернігова, Сергій Самойленко, Владислав Коломиєць та Юрій Лесюк.

Скачать Пригоди піонерки Ксені

Безплатно скачать Пригоди піонерки Ксені на ПК можна на сайті ВебАрхіва. Щоб перейти на сторінку де можна пограти в платформер Пригоди піонерки Ксені, натисніть на кнопку внизу.

Грати онлайн на Archive.org

fray Підписатись на Telegram - там новини, роздачі ігор та меми pepe Підтримати - твій донат це наша мотивація розвивати сайт

Ігри схожі на Пригоди піонерки Ксені